Android 7.0 N'in Bildirim Merkezi Göründü!

1
0
0
0
0
Android'in merakla beklenen 7.0 sürümünden detaylar gelmeye devam ediyor. Android N olarak anılan yeni sürümün "Bildirim Merkezi"ni gösteren ilk görseller ortaya çıktı.
Android 7.0 N sürümüne yönelik bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde arayüzüne dair bazı bilgiler sızan yeni işletim sisteminin “Bildirim Merkezi” de ortaya çıktı. Phonearena sitesi tarafından yayınlanan görseller, konu hakkındaki sızıntılara dayanılarak oluşturulmuş örnekler. Bu örnek tasarımlar, Android 7.0 N’in bildirim merkezinin nasıl görüneceği hakkında bize fikir veriyor. 

 Android 7.0 N'in Bildirim Merkezinde Ne Değişiklikler Var?

Yeni bildirim merkezinde ilk dikkat çeken detay, bildirimlerin tam genişliğe sahip olması ve daha fazla detay içermesi. Ayrıca, hızlı ayarlar bölümünün altında da, artık daha fazla kısa yol yer alıyor. Simgelerde ve renklerde ise minimal değişimler dikkat çekiyor. 

 Android N'de Daha Fazla Hızlı Erişim Seçeneği Var

Android Marshmallow’un bildirim merkezinin aksine Android N’de hücresel, wi-fi, pil durumu, fener gibi özelliklerin kısa yolu bulunuyor. Hızlı erişim ekranı genişletildiğinde, daha fazla özelliğin listelenebildiği ve istenirse birden fazla sayfaya yayılabilen bir alan ortaya çıkıyor. Android Marshmallow  ile Android N'de gelmesi beklenen "bildirim merkezi" özelliklerini haberimizdeki görsellerden karşılaştırabilirsiniz. Bakalım Mayıs ayında tanıtılacak Android N’de daha başka ne gibi değişiklikler yer alacak?

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0