• Anasayfa
  • Mobil
  • Android Cihazınızla Animasyon Oluşturabilmek İşte Bu Kadar Kolay

Android Cihazınızla Animasyon Oluşturabilmek İşte Bu Kadar Kolay

1
0
0
0
0
Android Cihazınızla Animasyon Oluşturabilmek İşte Bu Kadar Kolay
Eğer bir Android akıllı telefon ya da tablete sahipseniz, elinizdeki fotoğrafları kullanarak animasyon oluşturmak çok kolay.
Google’ın Fotoğraflar uygulaması, Android kullanıcılarının çok kolay bir şekilde animasyon yapabilmesini sağlıyor. Bunun için uygulamanın cihazınıza yüklü olması ve animasyon haline getirmek istediğiniz fotoğrafların olması yeterli.

Bunu yapabilmek için öncelikle eğer uygulama cihazınızda yüklü değilse Google Fotoğraflar’ı yükleyin. Uygulamayı açtığınızda tüm fotoğrafları göreceksiniz. Sonrasında uygulamanın arayüzünün üst kısmında + işaretinin bulunduğu kısma tıklayın. Buradan animasyonu oluşturabilmek için Yeni Yarat butonuna tıklayın. Sonra sizden en fazla 50 tane olacak kadar fotoğraf seçmeniz istenecek. O fotoğrafları seçtikten sonra sağ üst köşede yer alan Yarat düğmesine tıklayın. Birkaç saniye içerisinde istediğiniz fotoğraflarla animasyon oluşturabileceksiniz.

Google Fotoğraflar uygulaması ile oluşturduğunuz tüm animasyonları çevrimiçi olacak şekilde paylaşabilirsiniz. Animasyonun istediğiniz gibi olması için fotoğrafları aynı yerde ve aynı açıyla çekmeniz gerekiyor. Bununla ilgili bir örneğe şuradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Uygulamanın güncel versiyonuna ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. (bu arada her cihaz bu özelliği desteklemiyor, örnek LG G2)
 
  Google Fotoğraflar

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0