Android'den Birlik ve Beraberlik Mesajı İçeren İlginç TV Reklamı!

0
0
0
0
0
Android'den Birlik ve Beraberlik Mesajı İçeren İlginç TV Reklamı!
Google, yeni yayınladığı reklam filmiyle izleyecileri şaşırtmayı başardı. Taş, kağıt, makas oyununa gönderme yapan animasyon reklamda, Android cephesi için birlik ve beraberlik mesajı veriliyor. 
Google’ın yeni reklam filmi izleyenleri şaşırtıyor. Android için hazırlanan animasyon reklam filminde, “taş, kağıt, makas" oyununun karekterleri yer alıyor ve Android cephesi için birlik, beraberlik mesajı sunuluyor. Bildiğiniz gibi, taş, kağıt ve makas birbirlerine üstünlükleri olan nesneler ancak üçü de aynı oyunun parçaları. Bu fikirden yola çıkan reklam filminde, nesneler Android akıllı telefonları temsil edecek şekilde kullanılıyor.

 Android'in Kardeşlik Mesajı

Filmde taş, kağıt ve makas karakterlerinin birbirleri ile mücadelesini gösteriliyor ancak küçük tartışmaların sonunda üç nesne birbirlerine yardım ederek bir araya geliyor. Bence film aktarılmak istenen mesajı etkili ve sempatik bir şekilde izleyiciye ulaştırmayı başarmış. Üç karakterin yan yana geldiği son sahnedeki “birlikte ol. aynı olma.” mesajı da Android cephesinin farklılığına gönderme yapıyor.
 

 Reklamların Devamı Gelecek Mi?

Reklam filminin ilginç yanlarından biri de müzik tercihi olmuş. Günümüzün popüler elektronik altyapılı parçaları yerine rock müziğe yer verilen reklam filminde, John Parr’ın St. Elmo's Fire şarkısı kullanılmış. Toplam 1 dakika 10 saniye süreye sahip reklamın yeni bölümleri gelecek mi henüz bilinmiyor. Bakalım Google önümüzdeki günlerde animasyon reklamlarına devam edecek mi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0