• Anasayfa
  • Mobil
  • Android'de Son 2 Haftadır En Fazla Kullanılan 5 Widget

Android'de Son 2 Haftadır En Fazla Kullanılan 5 Widget

0
0
0
0
0
Android telefonların vazgeçilmezleri olan widget'lar gün geçtikçe gelişiyor ve artıyor. Son 2 hafta içerisinde yayınlanan widget'lar içerisinde en çok beğenilen 5 widget'ı sizler için listeledik.
Eğer sıkı bir Android hayranıysanız ve widget’ları kullanmıyorsanız, doğrusunu söylemek gerekirse Google’un platformunu tam anlamıyla kullanıyorsunuz demek yanlış olur. Çünkü Android’i iOS’dan ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi kesinlikle widget’lardır.

Android’in bu özelliği gün geçtikçe gelişmeye başladı. Google Play’e hemen hemen her gün yeni widget’lar ekleniyor. Biz de son zamanlarda en fazla eklenen ve çoğu Android telefonlarda bulunması gereken 5 farklı widget’ı sizler için listeledik. Son iki haftada Google Play’e yüklenmiş olan bu widget’lar çoğu işinizi kolay yoldan halletmenizi sağlayacak.
 

 Zooper için Simple Widgets:


Simple Widgets aslında bir widget paketi ve içerisinde 28 farklı widget ile birlikte geliyor. Ana ekrana koyabileceğiniz bir çok güzel widget’ı bu tek widget ile edinebilirsiniz.


 

 Zooper için Watch Tower Widgets:


Zooper Widget Pro, üzerinde kullanabileceğimiz bu yeni tema sayesinde telefonunuz hakkında hayati bilgileri ( Batarya, hava durumu, saat, tarih, …) ana ekrana oldukça hoş bir şekilde yansıtıyor. Bir çok renk seçebileceğiniz widget’lar sayesinde temanızı kişileştirebilirsiniz.


 

 E9 Storage Widget:


Durmadan karşınıza çıkan ve aklınızın bir köşesinde sürekli yer eden depolama alanının ne kadar kaldığı hakkında bizi bilgilendiren bu widget’ın ismi E9 Storage Widget. Bu widget sayesinde ne kadar depolama alanına sahip olduğumuzu ana ekranımız üzerinden rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz.


 

 Card Zooper Widget:


Bir nevi tema görevi gören Card Zooper Widget’ı kullanmanız için Zooper Widget Pro telefonunuzda kurulu olması gerekli. Dikdörtgen kutuların içine koyabildiğimiz bir çok widget sunan Card Zooper Widget, tamamen ücretsiz.


 

 Greb Zooper Widget Skin:


Telefonunuzun görünümü tamamen değiştirecek olan bu widget’ı kullanmanız için Zooper Widget Pro ve Nova Launcher gibi bazı widget’lara ihtiyacınız var. Fakat görünüm açısından bir çok Android telefonun ana ekranına göre oldukça farklı bir görünüşe sahip olduğu kesin.Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0