Android İçin En İyi Hack Uygulamaları!

137
25
24
9
8
Android işletim sistemi kullanıcılarının küçük hackerlıklar yapmalarını sağlayabilecek en iyi uygulamaları sizler için derledik.
Hack konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin çoğu, hacklemelerin sadece bilgisayar üzerinden yapıldığını düşünüyor ancak akıllı telefonlar da hackleme konusunda oldukça başarılılar. Teknik olarak bilgisayar sayılan bu cihazlar, masaüstü bilgisayarımız kadar marifetli olmasalar da bazı uygulamalar sayesinde küçük hackler yapabiliyorlar.

Bu haberimizde hack yapabilmeniz için kullanabileceğiniz çeşitli ve kullanışlı uygulamaları derledik. Wi-Fi bağlantısı olan komşunuzun nefret edeceği bu uygulamaları biraz pratik yaparak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm uygulamalara ise buradaki bağlantıdan ulaşıp indirebilirsiniz.

UYARI!: Burada göreceğiniz uygulamalar için root yetkisi gereklidir. Yani telefonunuzu rootlamış olmanız ilk şart. Aynı zamanda buradaki uygulamarın çoğu teknik bilgi ve beceri gerektiriyor. Bu nedenle kendinize güvenmiyorsanız ve bilginiz yoksa uygulamaları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Sonradan bu uygulamalar yüzünden bir sıkıntı çıkarsa sorumlusu siz olacaksınız :)
 

 Hackode Hackode Ravi Kumar tarafından geliştirilen etiksel hackerları, penetrasyon testi ve çoğunlukla siber güvenlik profesyonelleri amaçlayan bir Android uygulamasıdır. Birçok tarama, exploit ve keşif içeren modül sunuyor. Keşif gibi birçok modüller ile Google Hacking gibi işler yapabilirsiniz, google dorklarını kullanark açıklı siteleri bulmanıza yardım eder.
 

 dSploit ScriptsAndroid sistemindeki açıkları bulmak adına geliştirimiş olan bu uygulama (Pen testing), kendi sisteminiz için kullanabileceğiniz hack uygulamalarından birisi. Sisteminizin açıklarını kapatmanız için size önerilerde bulunan uygulama, Wi-Fi ağınızı korumak için bazı taktikler de veriyor. MITM atakları yapabildiğiniz uygulama Android hack konusunda ciddi bir öneme sahip.
 

 Shark for Root3G ve Wi-Fi ağının durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz bu uygulama, ağa giriş yapan kişileri görüntüleyebilmenizi ve bu kişilerin bağlantısını yönetebilmenizi de sağlıyor. Bu uygulama ile telefonunuz internet trafiğini kontrol edebilir bir çok işlem yapabilirsiniz. Busybox desteği de mevcuttur.
 

 SSHDroidBir mobil uygulamaya göre çok sağlam güvenlik önlemlerine sahip olan SSHDroid, bilgisayarınızdan akıllı telefonunuzu kontrol etmenize olanak sunuyor. Uygulama sayesinde bildirimleri ayarlayabiliyorsunuz, Wi-Fi'a otomatik bağlanması gereken cihazları atayabiliyorsunuz, kimlik doğrulama işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. SSHDroid ile Android cihazınızı tıpkı bir sunucu gibi kullanabilir, bilgisayardan SSH ile telefonunuza bağlanabilirsiniz. Bilgisayarınızdan terminal, shell gibi alanlara erişebilirsiniz
 

 Wi-Fi Killİsminden de anlaşılabileceği gibi Wi-Fi bağlantısıyla çalıştırılmak üzere geliştirilmiş olan bu uygulama, ağda bulunan diğer Wi-Fi cihazlarını ağdan atmanızı sağlıyor. Bu uygulamanın telefonunuzda çalışabilmesi için telefonunuzun root'lanmış olması gerekiyor.
 

 Fing Networks ToolsAynı ağda bulunan kullanıcıların IP, Mac ve diğer bilgilerine ulaşmanızı sağlayan bu uygulamanın biraz fazla reklam içerdiğini belirtmem gerek. Birkaç reklam görüntüleyerek kullanıcıların IP adreslerine ulaşabileceğiniz bu uygulama ile neler yapacağınız size kalmış bir durum.
 

 InSSIDerWi-Fi ağınızla birlikte kullanabileceğiniz bu uygulama, Wi-Fi ağı bilgilerini görüntülemek amacıyla geliştirilmiş. Ağdaki sorunların saptanması için de kullanılabilen bu uygulama sayesinde Wi-Fi ağınızın tüm bilgilerini detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz.
 

 WPS ConnectBir Wi-Fi ağını hacklemek istiyorsanız aradığınız uygulama WPS Connect. Çeşitli ağların giriş anahtarlarını barındıran bu uygulama, WPS protokolünü kullanarak ağlara bağlanıyor. WPS ağınızın açıklarını da kontrol edebileceğiniz uygulama, biraz zahmetli olmasına rağmen şifresini bilmediğiniz Wi-Fi ağına bağlanmanızı sağlayabilir.

Tekrar buradan belirtelim, uygulamarın hepsi buradaki linkte mevcuttur.
137
25
24
9
8
Emoji İle Tepki Ver
137
25
24
9
8