• Anasayfa
  • Mobil
  • Android İçin Whatsapp, Yeni Özellikler İle Güncellendi

Android İçin Whatsapp, Yeni Özellikler İle Güncellendi

0
0
0
0
0
Messenger ile birlikte Facebook'un bünyesinde bulunan iki önemli uygulamadan biri konumundaki Whatsapp güncellendi.
Şu sıralar 'uygulama güncellemesi' denildiğinide akıllara belki de en fazla, mesajlaşma uygulaması olan Messenger gelir. Öncelerde Facebook bünyesinde sunulan, Facebook hesabı olmayanların kullanamadığı Messenger, sonrasında ise özerkliğini ilan etmiş, Facebook'tan ayrılmış ve yepyeni özellikler ile güncellenmişti.

Ancak Facebook'un tek ''evladı'' Messenger değil. Çıktıktan sonra müthiş bir başarı yakalayan, sonrasında ise Facebook'un yemi olarak dev şirketin bünyesine katılan Whatsapp da önemli yeniliklerle güncellenmiş durumda. Bir süre önce yeni beta sürümü ile iOS'a sunulan Whatsapp, bu sefer de Android kullanıcılara sunulacak.Yeni güncelleme ile bazı önemli özellikler de gelecek. Bu özelliklerden bazıları şu şekilde; 

Pop-up'lar için bildirim desteği

Gelen bildirimlere özel ses atama

Uygulama üzerinden yapılan telefon konuşmalarında konuşmayı sessize alma

Kişiye özel bildirimler ayarlama

Titreşim şiddetini isteğe göre ayarlama

Telefon görüşmelerinde kalite standartlarını düşürme seçeneği (bu sayede internetin hızına ya da çekim gücüne göre görüşmeden maksimum verim alınabilir)

Mesajları ''okunmadı'' olarak işaretleyebilme (tabi bu durumda mesajı okursanız karşı tarafa yine mavi tik gitmekte, o yüzden aman dikkat)


Whatsapp'a gelen yeni güncelleme ile karşımıza çıkacak yenilikler bu şekilde. Güncelleme şu an Google Play üzerinden yayınlanmış durumda değil. Ancak bir an önce yeni özellikleri ile Whatsapp'ı kullanmak isterseniz, APK dosyasını buradan indirerek cihazınıza kurabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0