• Anasayfa
  • Mobil
  • Android İşletim Sistemindeki Uygulama İkonları Nasıl Değiştirilir?!

Android İşletim Sistemindeki Uygulama İkonları Nasıl Değiştirilir?!

15
3
2
1
0
Android işletim sistemi kullanan okuyucularımızın telefonlarında bulunan uygulama ikonlarını nasıl kolayca değiştirebileceğinden haberimizde bahsettik.
Hangi telefonu kullanırsak kullanalım, bir süre sonra sahip olduğumuz telefona alışırız ve bu alışma hissi çoğumuz için kötü bir histir. Bir farklılık veya değişiklik istememiz nedeniye bu cihazlarda yaptığımız işlemleri daha renkli, daha farklı hale getirecek değişimler yapma yoluna başvururuz. Bu nedenle telefonun görünümünü değiştiririz. Telefonun temasını değiştirmek, görünüm konusunda bizlere yardımcı olabilecek en kolay ve etkili özelliklerden birisidir. Ancak bu seçenekte de istediğimiz temayı bulamama sorunuyla karşılaşabiliyoruz. Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilecek olan bir uygulama, bu sorunu yaşayanlara yardımcı olabilir.

"Icon Changer" adındaki bu uygulama, telefonunuzda bulunan uygulamaların ikonlarını istediğiniz şekilde değiştirebilmenizi sağlıyor. Tema içeriğindeki en büyük paya sahip olan ikon değişimi, istediğiniz şekilde gerçekleştiği takdirde geriye sadece arka plan ve birkaç küçük ayrıntı kalıyor. Icon Changer adlı uygulama Google Play Store'da tamamen ücretsiz olarak yer alıyor ve kullanımı son derece basit.
 

 Öncelikle uygulamayı açıyorsunuz ve ortada bulunan simgeye tıklıyorsunuz

 Ardından ikonunu değiştirmek istediğiniz kısayolu veya uygulamayı seçiyorsunuz


 

 Uygulamanın ikonu için istediğiniz resmi seçiyorsunuz...


 

 Ve uygulama artık daha hoş görünüyor


 

 İstediğiniz fotoğrafı istediğiniz kadar kullanabilmeniz de cabasıUygulamanın ikon değişimini yaptığı uygulamaların veya kısa yolların sadece ana ekranda kullanılabileceğini, uygulama kapalı olsa da kullanılabilir olduğunu ve uygulamanın ücretsiz olan sürümünde birkaç reklam olduğunu belirtmekte fayda var.
 
  Icon Changer Free Uygulamasını İndir!
15
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
15
3
2
1
0