• Anasayfa
  • Mobil
  • Android Kullanıcılarına Apple Music Müjdesi: Aile Üyeliği Android'e Geldi!

Android Kullanıcılarına Apple Music Müjdesi: Aile Üyeliği Android'e Geldi!

0
0
0
0
0
Apple Music uygulamasının Android sürümü güncellendi. Daha önce iOS kullanıcılarına sunulan bazı özellikler artık Android cihaz sahipleri tarafından da kullanılabilecek.
Online müzik akış servisini Android platformuna da sunan Apple birçok kişiyi şaşırtmıştı. Kendi ekosisteminin dışına çıkmayı pek sevmeyen şirket, Android tarafında ilk kez bu denli büyük bir servisi kullanıma sunmuştu. Bazı özellikleri iOS için özel bırakan Apple, şimdi bu ek özellikleri de Android kullanıcılarına sundu.

 Güncelleme Neleri İçeriyor?

Apple Music’in Android uygulamasına gelen güncelleme ile birlikte artık uygulamaya videolar da eklendi. Tekliler, albümler, derleme albümler ve müzik listelerinin yer aldığı uygulamada artık sanatçıların müzik videoları da izlenebilecek. Bunun yanı sıra, Apple Music aboneliği için artık “aile üyeliği” seçeneği de sunuluyor.

 Aile Üyeliği Android Uygulamasında!

iOS kullanıcıların hali hazırda satın alabildiği “aile üyeliği” şimdi Android kullanıcılarının da tercihleri arasında. Aile üyeliğini tercih eden Android kullanıcıları 14.99 TL karşılığında 6 kişiye kadar müzik akış servisinden yararlanabilecek. Android ve iOS için Apple Music uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.
 
 Apple Music Mobil Uygulamasını İndir


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0