• Anasayfa
  • Mobil
  • Android M'in Saat Uygulaması Google Play'de Yayında

Android M'in Saat Uygulaması Google Play'de Yayında

0
0
0
0
0
Google'ın yenilenmiş işletim sistemi ile birçok animasyonda ve uygulamada değişikler oldu. Şimdi ise Android M'in Saat uygulaması Google Play üzerinden yayında.
Android M'in adı henüz belli değil fakat içeriği ve bizlere neler sunacağı az çok belli. Yeniliklerden biri ise yeni animasyonları ile Saat uygulamasıydı. Şimdi o uygulama Google Play üzerinden yayında.

Kronometre, alarm işlevlerini içeren uygulama ayrıca dünya saati özelliğine de sahip. (Diğerleri gibi) Fakat diğerlerinden bir farkı ise uygulamanın Google Now üzerinden sesinizle alarm kurma fonksiyonunun bulunması. Bu sayede Google Now'ı daha efektif kullanabilirsiniz.Google'ın daha Android M sürümü çıkmadan neden bu sürümün bir uygulamasını yayınladığı bilinmiyor. Android sürümlerinin geç geldiğini düşünürsek Google, kullanıcılarını daha fazla isyan ettirmemek için böyle bir hamle yapmış olabilir diye düşünüyoruz. Tabi yayınlanan uygulama kullanıcıların yeni sürüm gelmediği için isyanını ne kadar bastırabilir o da ayrı bir merak monusu.
 
  Android M Google Saat Uygulaması

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0