• Anasayfa
  • Mobil
  • Android Marshmallow Sırası Xperia Z3, Z3 Compact ve Z2'de!

Android Marshmallow Sırası Xperia Z3, Z3 Compact ve Z2'de!

0
0
0
0
0
Sony'nin bir süre önce Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Premium'un yanı sıra Xperia Z3+ modeline gönderdiği Android 6.0 güncelleme sırası diğer modellerine geldi.
Sony'nin bir süre uyguladığı beta testleri sonrasında ilk olarak IFA'da tanıttığı son telefonları Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Premium cihazlarına Android 6.0 dağıtımına başlamıştı. Ardından Xperia Z3+ modeline getirilen güncellemeyle kısa sürede Marshmallow deneyimini sunan firma, şimdi de sıradaki cihazlar olarak Xperia Z3, Xperia Z3 Compact ve Xperia Z2 modellerinde Android 6.0 Marhsmallow testi yapmaya başladı.

Android 6.0.1 temeli ile yapılan test aşamasına dahil olmak için Xperia Beta Program uygulaması üzerinden kaydolmanız gerekiyor. Fakat ilk aşamada İtalya, İspanya ve Hollanda için sunuldu. Yani diğer ülkeler şu anda test aşamasına katılamıyor.Camera 2.0.0 olarak en sağlam yeniliğini getiren  bu güncelleme ile Stamina modu da kaldırılıyor. Genel manada önceki güncellemelerde memnuniyet veren Sony, Xperia Z5 serisi ve Xperia Z3+'ta görünen performans iyileştirmeleri de aynen bu cihazlarda da olacağı belirtiliyor. Beta süresini çok uzun tutmayacağını düşündüğüm Sony, kısa sürede tam sürüm olarak Android 6.0.1 dağıtımına başlayacaktır.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0