Android N'in Adını Siz Belirleyin!

0
0
0
0
0
Android N'in Adını Siz Belirleyin!
Google bu sefer bir farklılığa giderek Android N'in adını kullanıcıların karar vermesi gerektiğini belirtti.
Google'ın şu anda devam eden Google I/O 2016'da tanıtması beklenen Android N sürümü için direkt olarak versiyonu duyurmak yerine bambaşka bir sistem sundu. Uzun süredir merak edilen ve New York Cheesecake olacağı düşünülen Android N sürümünün adı için kullanıcılara isim hakkını bırakan Google, bir site üzerinden bir nevi anket yapıyor.

Buradan ulaşabileceğiniz adres üzerinden istediğiniz N ile başlayan adı sunabileceğiniz bir sistem kuran Google, en fazla öneri gelen Android N adını yeni 7.0 sürümünün adını yapacak.
 

Böylece kendi Android kullanıcılarının istediği bir adlandrımaya gidecek olan firma N ile başlayan tatlı olmasını özenle istiyor. Yani evet, isim hakkı bizlere sunulmuş olsa da Android'in sürekli harf sırasına giden tatlı adı olacak şekilde bir sıralaması var elbet. Bu sebeple N ile başlayan ve tabiki İngilizce olarak tatlı isimlerinden sizin istediğinizi yazabilirsiniz.

Örnek olarak; Nutella, Noghl, Nonpareils, Nougat, Natillas, Nutmeg, Neapolitan, Nonnevot, Nicuatole, Neules, Nerds, Nut Roll, Neenish Tart, Nanaimo Bar gibi tatlıları yazabilirsiniz. (Aklınızda N ile başlayan bir Türk tatlısı veya şekerleme varsa o da olabilir aslında, denemeye değer) Ayrıca önerilerinizi yorum kısmından belirtmeyi unutmayın!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0