Android Başkan Yardımcısı, Android N'in Adını Açığa Vurdu!

0
0
0
0
0
Android N'in adının ne olacağı merakla beklenirken Android ve Chrome OS Başkan Yardımcısı Hiroshi Lockheimer tarafından yapılan bir paylaşım tartışma yarattı. İşte en sağlam yerden gelen büyük ipucu...
Android’in son sürümü Android N’in isminin ne olacağı yönündeki tartışmaların sonlanmasına artık sayılı günler kaldı. Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız haberimizde Google’ın isim önerilerini topladığını ve birkaç hafta içerisinde açıklayacağını duyurmuştuk. Henüz Google’dan bir ses çıkmasa da Android, Chrome OS ve Play Store Başkan Yardımcısı Hiroshi Lockheimer’ın Twitter paylaşımı önemli bir ipucu veriyor.

 İtalyan Tatlı Menüsündeki İpucu Ne?

Daha önce Resmi Twitter hesabından İtalyan tatlı menüsü paylaşan Lockheimer, bu menüde şiddetle ilgili olduğu bir seçenek bulunduğunu söylemişti. Tatlılara bakıldığında Nutella Pizzatte diğerlerinin arasında açıkça öne çıkıyor.  Android N’in adının Nutella olabileceğine yönelik bu ipucuna bir yenisi daha eklendi. Chrome OS'tan bir ekran görüntüsü paylaşan başkan yardımcısının Google'da Nutella araması yaptığı dikkat çekiyor. 

 Bir Namık Değil Ama...

Açıkçası Google’ın Android Nutella’yı tercih etmesi çok büyük sürpriz olmaz. Şirket daha önceki sürümlerde de bir başka tescilli marka olan KitKat’ı tercih etmişti. Bu nedenle, Android Nutella'yı güçlü ihtimaller arasında görebiliriz. Her ne kadar bir Android Namık olmasa da Android Nutella da iyidir!

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0