• Anasayfa
  • Mobil
  • Android Marshmallow Sınırlı Sayıda Sony Xperia Kullanıcılarına Sunulacak

Android Marshmallow Sınırlı Sayıda Sony Xperia Kullanıcılarına Sunulacak

0
0
0
0
0
Android Marshmallow'u hemen denemek isteyen Sony Xperia kullanıcıları elinizi biraz çabuk tutun çünkü sadece 10 bin kişi bu şansa sahip olacak.
Android sisteminin yeni sürümü olan Marshmallow çıktığı andan itibaren tüm dikkatleri üzerine çekti. İnternette hakkında bir sürü haberler yapıldı. Sistem özellikleri olsun, yenilikleri veya eksik yanları olsun sürekli olarak bahsediliyor. Bugün öğrendiğimiz bir habere göre sınırlı sayıdaki Sony Xperia kullanıcısı Marshmallow sürümünü hemen test etme şansına sahip olacak.

10 bin şanslı Sony Xperia Z3 ve Xpeeria Z3 Compact kullanıcısı Google Play Store'dan "Concept For Android" programını cep telefonunuza indirip sisteme kaydolduktan sonra Android Marshmallow sürümüne erken giriş yapabiliyorsunuz. Tabi ki şanslı 10 bin kişiden biri olmanız lazım. Bu arada bu özellik malesef ülkemizde geçerli değil. Danimarka, Estonya, Finlandiya, Almanya, İzlanda, İrlanda, Litvanya, Letonya, Norveç, İsveç ve İngiltere şanslı ülkeler arasında.Eğer sizde bu ülkelerden bir tanesindeyseniz ve cep telefonunuz Xperia modeli ise hemen yerinizi ayırtın ve Marshmallow kullanmaya başlayın.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0