• Anasayfa
  • Mobil
  • Android ve iOS İçin 6.0 Güncellemesi Alan Skype’a Hangi Özellikler Eklendi?

Android ve iOS İçin 6.0 Güncellemesi Alan Skype’a Hangi Özellikler Eklendi?

0
0
0
0
0
Microsoft, Skype uygulamasına iOS ve Android platformu için getirdiği güncellemeyle uygulamaya bazı değişiklikler ve yenilikler kazandırdı.
Geçtiğimiz hafta Android platformu için gelen Skype 5.6 güncellemesiyle ‘Daha keyifli bir deneyim’ vaat eden Microsoft, dün hem Android hem de iOS platformu için yayınladığı yeni sürümle uygulamanın görüntüsünü değiştirip bazı yenilikler ekledi.

Yeni Android sürümüyle Google’ın Materyal Dizayn tasarım dili için yenilenen Skype, ‘kayan eylem düğmesi’, gelişmiş arama ve geliştirilmiş mesaj gibi yeni işlevler kazanmış durumda. Yeni bir sohbet başlatıp önemli kişileri ve sohbetlerinizi bulmak, okunmamış mesajlarınızı karşınıza getirmek gibi birçok kullanıcı odaklı yenilik sayesinde Skype, kullanımı artık çok daha rahat bir uygulama olmuş.iOS platformu için arayüzde bazı değişikliklerin yapıldığı Skype’ın yeni sürümüyle dokunmatik hareketler sayesinde yapmak istediğiniz işleme çok daha rahat ulaşabileceksiniz. Konuşma ya da videolu görüşme sırasında fotoğraf, web bağlantıları ve ikon paylaşımlarını daha rahat yapabileceğiniz Skype’ta, gelişmiş arama ve yenilenen iPad deneyimi de iOS sürümü için gelen diğer yenilikler.Microsoft, Windows 10 Mobile sürümü içinse bir açıklama yapmadı. Fakat daha önce karşımıza çıkan ekran görüntüler, Skype’ın diğer iletişim uygulamalarıyla senkronize bir şekilde çalışacağını göstermişti.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0