• Anasayfa
  • Mobil
  • Android ve iOS Cihazları İçin Deadpool Filmine Özel Ücretsiz Emojiler

Android ve iOS Cihazları İçin Deadpool Filmine Özel Ücretsiz Emojiler

0
0
0
0
0
Deadpool telefonlarımıza kadar giriyor. Yakında çıkacak olan filme özel Deadpool emojileri Android ve iOS cihazlarına ücretsiz olarak sunuldu.
Süper kahramanların patlama yaptığı sinema sektörüne uzun bir bekleyişin ardından Şubat ayının 4'ünde adımını atacak (ve şahsen inanılmaz bir heyecanla beklediğim) Deadpool filmi, sosyal medya bazında da daha çıkmadan en aktif filmlerden biri.

Geçtiğimiz günlerde bizzat kendi kameranın karşısına geçerek bir açıklama yapan Deadpool (Ryan Reynolds), her sene 25 Aralık'ta kutlanan Noel bayramına özel ''#12DaysOfDeadpool'' olayını duyurmuştu. Bu olay da şu anlama geliyordu; 25 Aralık'a kadar her gün, Deadpool ile alakalı bir şey tanıtılacak, son gün yani 25 Aralık'ta da filmin uzun fragmanı yayınlanacaktı. Tabii bu etkinlik başlayalı 1 hafta falan oldu ve Deadpool filmi ile alakalı pek çok şey geldi. Ancak bu sefer gelen şey, mobil cihaz dünyası ile alakalı; emoji!Son dönemlerde mobil cibazlar üzerinden yaptığımız konuşmalarda ciddi bir şekilde emoji kullanmaktayız. şimdi bu emojileri tipten tipe giren Deadpool'lar ile süsleyebilirsiniz. Hem Android hem de iOS platformuna ücretsiz olarak sunulan Deadpool emojilerine Android için buradan, iOS için ise buradan ulaşabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0