Android ve Iphone için Lig Tv Uygulaması

1
1
0
0
0
Android ve Iphone için Lig Tv Uygulaması
Tuttuğumuz takımın gollerinin anında cebimize gelmesini hepimiz isteriz. Bunun yanısıra süperligdeki golleri, özetleri ve de premier lig özetlerini izlemeye hayır diyemeyiz. İşte bunların hepsi bir uygulamada.
Kabul edelim futbolu çok seviyoruz ve bir yere gidince aklımız takımımızda kalıyor. Acaba kaç kaç? Hoca bu hafta kimlere şans vermiş diye meraktan içimiz içimizi yiyor. Artık bu sorunu kısmen de olsa çözecek güzel bir uygulamamız var. Hem de Lig TV tarafından yapılan basit, kullanışlı ve kapsamlı bir uygulama. Lig TV!

 Uygulamayı indirdikten sonra ne yapmalıyız?

Marketten uygulamayı kolayca indirip kuruyoruz. Octoshape kullanıcı sözleşmesini kabul ediyor musunuz? Diye bir soru soruluyor uygulamaya ilk girdiğimizde. Bu sözleşme yüksek yayın kalitesi hakkında olan bir sözleşme yani gönül rahatlığı ile “kabul ediyorum” a tıklayabilirsiniz.Artık güncel haberleri, fikstürü, puan durumunu, istatistikler kısmından gol & asist krallığını kolayca görebiliyoruz. Sol üstte bulunan menü kısmına tıklayarak ligler, videolig, galeri, canlı skor, yayın akışı (ligtv1, ligtv2, ligtv3) kısımlarını görebiliriz.

 Ayarları nasıl düzenliyoruz?

Sıra geldi takımımızı seçmeye! Yine sol taraftaki menüden “takımım” kısmına tıklıyoruz takımımız hangi ligde ise seçiyoruz. Ayarlar kısmından takımımızı yanlış seçtiysek, ya da o gün kimden haber almak istiyorsak bu doğrultuda seçimimizi değiştirebiliriz. Bildirimler siz ayarlar kısmından kapamadığınız sürece açık kalacaktır.

 Golleri ve Özetleri Nasıl İzleyeceğiz?

Sol üstteki menüden videolig kısmına girip, hangi ligi izlemek istersek önce onu seçiyoruz. Süper lig için hafta sezon seçebiliriz. Geçmiş maçları da izliyoruz. Özeti uzun uzun izlemek istemeyenler sadece maçların önemli anlarının üstüne tıklayarak o anları ve golleri izleyebilir.

Artık spor haberleri ve gol bildirimleri uygulamalarınını ayrı ayrı yüklemek yerine tek bir çatı altında topladık. Üstelik futbolun kalesi Premier Lig özetleri de dahil. Daha ne olsun!

 
  Lig TV Uygulamasını İndir
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0