• Anasayfa
  • Mobil
  • Ankesörlü Telefonlarda İlk 2 Dakika Ücretsiz

Ankesörlü Telefonlarda İlk 2 Dakika Ücretsiz

0
0
0
0
0
Ankesörlü telefonlarla yapılan görüşmelerin ilk 2 dakikası 26 Mart’a kadar ücretsiz olacak. Ancak uygulama askeri birlikler ve cezaevlerindeki telefonlar dışında geçerlidir.
Ankesörlü telefonlarla yapılan görüşmelerin ilk 2 dakika26 Mart’a kadar ücretsiz olacak. Ancak uygulama askeri birlikler ve cezaevlerindeki telefonlar dışında geçerlidir.

Türk Telekom’un düzenlemiş olduğu yeni kampanya ile tüm ankesörlü telefonlarla yapılacak olan görüşmelerin ilk 2 dakikaücretsiz oldu. Kampanya tüm Türkiye’de ki sokak, cadde ve okullardaki yaklaşık 52 bin telefonu kapsamakta. Ankesörlü telefonlar kredi kartı yada telefon kartı ile kullanılabiliyor.Kampanya, askeri birlikler ve cezaevlerindeki ankesörlü telefonlar dahil olmadığı için bu lokasyonlarda geçerli olmayacak. Onun dışındaki alanlarda bulunan ankesörlü telefonlar üzerinden şehir içi ve şehir dışı sabit numaralarla yapılan görüşmelerin ilk 2 dakikası 26 Mart tarihine kadar ücretsiz hizmet verecek. Konuşma 2 dakikayı geçtiğinde normal tarife üzerinden ücretlendirme yapılacak. ( "2 dakika olmadan kapatır, tekrar ararım." diyenleri duyar gibiyim. )

Son yıllarda telefon görüşmelerinin ağırlıklı olarak mobil cihazlar üzerinden yapılması sabit telefonların kullanılmama nedenlerinden biri oldu. Konuşma sürelerini artırmak isteyen Türk Telekom zaman zaman bu tip kampanyalar düzenlemekte.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0