• Anasayfa
  • Mobil
  • AnTuTu Benchmark 6'da En Yüksek Puanı Alan Cihazlar Belli Oldu!

AnTuTu Benchmark 6'da En Yüksek Puanı Alan Cihazlar Belli Oldu!

1
0
0
0
0
AnTuTu Benchmark'ın son vermiyonu olan 6 sürümü beta olarak APK şeklinde sunuldu. Sizler de indirip cihazınızda bu testi yaparak nasıl sonuçlar alacaksınız beraber görelim.
Telefonlar için bulunan sentetik testlerde favori konumunda olan ve hatta belirleyici olarak görünen AnTuTu Benchmark'ın yeni versiyonu 6'nın Beta 4'ü APK olarak yayınlandı. 19 Kasım'da ilk betası yayınlanan AnTuTu Benchmark 6'nın bugün de 4.sü yayınlanarak bazı hatalar giderildi. 

5. versiyonuna göre yepyeni bir arayüze sahip olan benchmarkta 3D test sahneleri de yenilendi. Testlerin daha iyi ve daha doğru sonuçlar vereceğini söyleyen AnTuTu yeni versiyonunda oldukça iddialı duruyor. Fakat şu anda yeni versiyon sunucularında pek telefon olmaması sebebiyle cihazlarınızın alacağı puanı da ilk sizin görecek olmanız da bir avantaj olabilir.Tabii sonuçta AnTuTu doğruluğunu görebilmek için şimdiden test için birkaç iyi telefon AnTuTu tarafından bizzat test edilmiş bile, bu sonuçlara göre de eski versiyona göre puanlar biraz arttırılmış gibi duruyor, listede de iPad Air 2 ve Nexus 9 gibi tabletler de bulunuyor. Zaman içinde testler arttıkça bu liste de değişecektir elbet. Bakalım yapılan ilk testlere göre sonuçlar nasılmış;iPhone 6S: 123567
Meizu Pro 5: 86498
Samsung Galaxy S6 Edge: 79429
iPhone 6: 79100
HTC One M9: 78321
iPhone 5S: 52498
Xiaomi Redmi Note 2: 50203
OnePlus X: 47983
LG Nexus 5: 45582

Tabii bu listenin böyle olmasının sebebi cihazların az olması. Sony vb cihazların listede olmama sebebi daha pek bir cihazda test edilmemiş olması. Bu sebeple hatta işi kızıştırıp telefon kapıştırma işine girebiliriz. Aşağıdaki talimatlardan AnTuTu Benchmark 6 Beta 4 versiyonunu APK olarak indirip kurarak yapacağınız testin sonucunu ekran görüntüsü alarak yorum kısmında cihaz adıyla beraber paylaşın, bakalım en yüksek puanı hangi cihaz alacak hep beraber görelim.

Yüklemek için ise aşağıdaki bağlantıdan Fobito üzerinden APK dosyasını cihazınıza indirip Ayarlar > Güvenlik kısmındaki "Bilinmeyen Kaynaklar" bölümüne tik atarak onay verin. Ardından genellikle Downloads klasörüne inen APK dosyasını bir dosya yöneticisi uygulamasıyla APK'yı bulup Beta 4'ü kurun, sonrasında ise testinizi yaparak bizlere yorum kısmında paylaşın.

Ancak şunu hatırlatalım; İndirip test dediğinizde 3d kaynakları indirmenizi isteyecek o biraz uzun sürüyor. O test için gerekli 3d kaynakları indirdikten sonra testi yapabilirsiniz. (Ben yazıya başlamadan önce indirmeye başladım hala inemedi)
 
  AnTuTu Benchmark 6 Beta 4 APK İndir

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0