Apple 16 Ekim'de Hangi Ürünleri Tanıtacak?

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz ay yeni nesil iPhone’ları ve akıllı saati Apple Watch’ı tanıtan Apple, yıl bitmeden yeni bir sürpriz daha yapmayı planlıyor. Şirketin medya mensuplarına gönderdiği davetiyede, Cupertino’daki Apple üssünde yeni cihazların lansmanının yapılacağına dair bilgi verildi.
Geçtiğimiz ay yeni nesil iPhone’ları ve akıllı saati Apple Watch’ı tanıtan Apple, yıl bitmeden yeni bir sürpriz daha yapmayı planlıyor. Şirketin medya mensuplarına gönderdiği davetiyede, Cupertino’daki Apple üssünde yeni cihazların lansmanının yapılacağına dair bilgi verildi.
 

 Apple 16 Ekim’de ne tanıtacak?

Apple, genelde yeni iPhone’unu çıkardıktan bir hafta sonra yeni tabletlerini görücüye çıkarıyor. Bu nedenle şirketin yine bir iPad ile karşımıza çıkması kimseyi şaşırtmayacak. Beklenen tabletler ise 12.5 inçlik iPad Pro ya da standart ölçüleri bulunan iPad Air 2.
 
Fakat sağı solu belli olmayan Apple’ın tek sürprizi bunlar da olmayabiliyor. Şirketin 16 Ekim’de tabletlerinin yanı sıra iMac, MacBook Air ya da MacBook Pro serisini de tanıtabileceği konuşuluyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0