Apple, 6 Milyon Apple Watch Üretecek

0
0
0
0
0
Apple'ın kullanıcılar tarafından merakla beklenen akıllı saati Apple Watch, Tim Cook’un sunumuyla beraber Nisan ayında tanıtılacak. Gelen haberlere göre şirket, gelen taleplerin yoğun olacağını düşünerek yaklaşık olarak 6 milyon adet üretim talimatı verdi.
Apple'ın kullanıcılar tarafından merakla beklenen akıllı saati Apple Watch, Tim Cook’un sunumuyla beraber Nisan ayında tanıtılacak. Gelen haberlere göre şirket, gelen taleplerin yoğun olacağını düşünerek yaklaşık olarak 6 milyon adet üretim talimatı verdi.

Daha önceden gelecek siparişlere göre adım atan şirketin iPad içinde aynı yöntemi uyguladığı görülmüştü. Tedarik zincirlerini en iyi şekilde organize eden şirketin dağıtım ağları da Apple Watch için sıkı bir kampa girmiş durumda. 2014 yılında Android tabanlı akıllı saatlerin ve giyilebilir cihazların ortalama 720 bin adet satıldığı düşünüldüğünde, Apple’ın 6 milyon adet Apple Watch sipariş vermesi teknoloji pazarındaki tüm dengeleri yerinden oynatacak gibi görünüyor.Üç farklı modeli (Watch, Watch Sport, Watch Edition) kullanıcılarıyla buluşturacak olan şirketin, Watch Sport’u 350 dolar etiket fiyatıyla piyasaya sürmesi bekleniyor. Watch Edition ise 18 ayar altından yapılacak ve en pahalı model olacak.     
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0