• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple 9 Eylül’de iPad Pro ve iPad Mini 4'ü Tanıtabilir

Apple 9 Eylül’de iPad Pro ve iPad Mini 4'ü Tanıtabilir

0
0
0
0
0
Apple’ın 9 Eylül’deki etkinliğinde tanıtacağı cihazların listesi yavaş yavaş sızmaya devam ediyor. Uzun süredir gündemde olan iPad Pro’dan sonra yeni iPad Mini 4 söylentileri başladı.
Artık yeni iPhone ile yenilenmiş Apple TV’nin tanıtılacağından eminiz. Ancak Apple bununla da yetinmeyip konferansta yeni tabletler de tanıtmayı düşünüyor iddiaları var. Amerika kaynakları; iPad Pro’nun Ekim sonunda ön siparişe açılacağını, Kasım ayında da pazardaki yerini alacağını söylüyor.

iPad Pro’nun her ne kadar gelecek hafta tanıtılacak olduğu söylentileri ortada dolaşsa da Apple’ın bu cihazı stok sorunları nedeniyle Ekim sonundaki konferansa saklamasını bekliyoruz.

iPad Pro’da Force Touch olmasına ve yine force touch destekli kalem bulundurmasına kesin gözüyle bakılıyor. Apple’ın büyük ekranlı iPad’i, iOS 9.1 ile entegre edip yeni multi tasking özellikleriyle tanıtması bekleniyor.

iPad Mini 4 tarafına bakacak olursak; iPad Mini 3’ten daha ince, daha güçlü bir şekilde gelecek ve iOS 9 ile tanıtılacak olan ekran bölme gibi iPad’e has özellikleri bulundurabilecek. Mini 4’ün geliştirilmiş kamera ile de tanıtılacağını söylemeden geçmeyelim.
 

Apple’ın 9 Eylül’de Bill Graham Konferans Salonu’nda yapacağı konferansı 7000 kişinin izlemesi bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0