Apple'a Özel Kablosuz Oyun Kolu

0
0
0
0
0
Apple'a Özel Kablosuz Oyun Kolu
Apple geçen yıl geliştirdiği IOS 7'nin oyun kumandalarına uyumlu olacağını söylemiş ve mobil oyun tutkunlarının adeta sevinçten gözleri yaşarmıştı. Bu açıklamanın ardından da sektörde yeni bir rekabet alanı doğmuş oldu. Apple oyun kumandaları...
Apple geçen yıl geliştirdiği IOS 7'nin oyun kumandalarına uyumlu olacağını söylemiş ve mobil oyun tutkunlarının adeta sevinçten gözleri yaşarmıştı. Bu açıklamanın ardından birbiri ardına hummalı bir şekilde çalışmalara başlayan şirketler de en çok tutan Apple oyun kolunun üreticisi olabilmek için ilk günden çalışmaya başladılar.

Daha önce gördüğümüz MOGA Ace Power ve Logitech PowerShell, telefonumuzu ortasına monte ettiğimiz bir konsol gibi dururken Steel Series'in geliştirdiği kablosuz kumanda, iCihazınızı gerçek bir konsol gibi kullanmanızı sağlıyor.

iPad, iPhone ve iPod touch ile uyumlu olarak çalışan SteelSeries'in Stratus ürünü, üzerinde iki analog kontrol butonu, dört yönlü bir D-Pad ve X, Y, A, B tuşları bulunduruyor. Şekil ve tuşları itibarı ile Sega'nın Mega Drive konsolunun kumandasını anımsatan Stratus, tek bir cihaz üzerinden 4 kumandanın kullanımına da olanak veriyor.

Sadece 75 gram ağırlığındaki bu oyun kumandasının pil ömrünün ise 10 saat olduğu söyleniyor. Uzun ve zorlayıcı oyun seanslarınızda ne olacağı belli olmaz diye de darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlayan bir kaplaması mevcut.

Çıkış tarihi henüz kesinlik kazanmayan SteelSeries Stratus'un ön sipariş ile yurt dışındaki fiyatı şu an 99.99 Dolar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0