• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Akasya AVM Nerede? - Apple Akasya AVM Ulaşım Yolları

Apple, Ülkemizdeki İkinci Mağazasını Akasya AVM'de Açıyor

0
0
0
0
0
Apple, kısa bir süre önce Zorlu Center’da mağazasını açmış ve yoğun ilgi görmüştü. Şimdi de ülkemizdeki ikinci, dünyadaki 444. mağazasını Akasya AVM’de açıyor.
Apple, kısa bir süre önce Zorlu Center’da mağazasını açmış ve yoğun ilgi görmüştü. Şimdi de ülkemizdeki ikinci, dünyadaki 444. mağazasını Akasya AVM’de açıyor.
 
Önümüzdeki Cumartesi günü saat 10:00’da kapılarını açacak olan Apple Store Akasya’da, Apple’ın yeni nesil iPhone’larını, iPad’leri, Mac’leri ve geniş aksesuar seçeneklerine erişebileceksiniz.
 
Apple Store Akasya’da ziyaretçiler için bazı avantajlar bulunuyor. Ücretsiz servis ve hızlı kablosuz internetin sağlanacağı mağazada, herhangi bir cihaz satın aldığınız taktirde ürünün hazır ve çalışabilir hale getirilmesi için ücretsiz kurulum hizmeti verilecek. Ayrıca Apple’ın ürün ve hizmetlerinden daha fazla haberdar olmak isteyenler, günlük ücretsiz atölyelere gidebilecekler. Atölyelere katılmak için önceden Apple’ın websitesine girerek randevu almanız gerekiyor.
 
Apple Store’da çocuklara özel bazı programlar da sunulacak. Mesela Okul Gezisi ve Kampı, çocukların yaratıcılıklarını ve öğrenmelerini daha verimli hale getirebilecekleri güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.


 

 Adres ve ulaşım yolları

Adres:
Akasya AVM
Acıbadem Mahallesi, Çeçen Sok. No : 25
Üsküdar İstanbul 34660
 
Ulaşım yolları:
Apple Store, Akasya AVM’nin zemin katında, Güney A Girişi’nin yakındadır. Otopark: Akasya meydan girişi ile DryClean Express tabelalarının yanında, yeraltı seviyesi P1 Yeşil bölümündedir. Toplu Taşıma: Ünalan’a giden M4 metro hattı; Uzunçayır durağından geçen Metrobüs ve İETT otobüs hatları. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0