• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple, Android Ve Diğer Cihazlar İle Değişim Programını Resmen Başlattı

Apple, Android Ve Diğer Cihazlar İle Değişim Programını Resmen Başlattı

0
0
0
0
0
Daha önce söylenti olarak dolaşan Apple'ın değişim programına diğer cihazların dahil olacağı haberleri artık resmileşti. Yani elinizdeki Android, Windows Phone, Blackberry ve diğer cihazları Apple ürünleri ile değiştirebileceksiniz.
Apple tarafından 2013 yılında başlatılan "Recycling" yani "Geri Dönüşüm" programı (genel olarak "Değişim" şeklinde kullanılıyor) eski Apple cihazlarıyla yeni olanlarını değiştirmek amacıyla hem de geri dönüşüm konusu için başlatılan "trade-in" kampanyası bulunmaktaydı.

Tam Türkçeleştirmek gerekirse Eskisini getir yenisini götür olan bu program ile elinizdeki Apple cihazlarını Apple Store'a götürerek -eğer ki uygunluktan geçerse- belli bir indirim karşılığında yeni olanını alabiliyordunuz.Daha önce bu haberimiz ile duyurduğumuz değişim programının bazı cihazlara açılacağı söylentisi merak uyandırmıştı. Fakat Apple'ın Amerika sitesindeki detay bu programın başladığını gösteriyor."Diğer üreticiler" olarak eklenen ibare ile artık değişim programı ile yeni bir iPhone almak için sadece Apple ürününe ihtiyacınız olmayacak. Android, Blackberry, Windows Phone ve diğer ürünlerin de kabul edileceği program ile iPhone 6, iPad Air 2 ve diğer mobil ürünleri almak için elinizdeki telefonunuzu götürerek bazı indirimlere sahip olabileceksiniz.

Bu programa Apple Watch'ın dahil olmadığını belirtelim. Ayrıca şu an için cihaz kriterleri de kesin olarak bilinmiyor. Yani üretici konusunda kabul sorunu olmayacağı anlaşılan firma model ve yıl konusunda hangi kriterleri uygulayacağı şimdilik belli değil.

Bakalım Apple'ın başlattığı bu program ile diğer platform kullanıcılarından Apple tarafına geçiş sağlanacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0