Apple, Beats Music'te İndirime Gitti

0
0
0
0
0
Apple, Beats Music'te İndirime Gitti
Apple’ın bugün aldığı kararla pahalı kulaklıklarıyla dikkat çeken Beats’i satın aldığını gün içerisinde sizlere aktarmıştık. Firma, resmi işlemlerin tamamlanmasıyla beraber Beats’in müzik servApple’ın bugün aldığı kararla pahalı kulaklıklarıyla dikkat çeken Beats’i satın aldığını bu haberimizde sizlere aktarmıştık. Firma, resmi işlemlerin tamamlanmasıyla beraber Beats’in müzik servisinde ciddi bir indirim yaptı.isinde ciddi bir indirim yaptı.
Apple’ın bugün aldığı kararla pahalı kulaklıklarıyla dikkat çeken Beats’i satın aldığını bu haberimizde sizlere aktarmıştık. Firma, resmi işlemlerin tamamlanmasıyla beraber Beats’in müzik servisinde ciddi bir indirim yaptı.
 
3 milyar Dolar ödeyerek Beats’i bünyesine katan Apple, ‘Beats Music’ adlı serviste 20 Dolar'lık indirim yaprak, yıllık aboneliği 90 Dolar’a düşürdü.
 
Ayrıca IOS, Android ve Windows Phone platformlarında bulunan uygulamanın deneme süresini 7’den 14 güne çıkaran Apple kullanıcıların beğenisini kazandı. Henüz bu satın alımın ardından nasıl bir değişiklik olacağı bilinmiyor olsa da Tim Cook, iTunes Radyo isimli yeni servisin, Beats’in alt yapısını kullanacağını açıkladı.
 
Tabi iPhone ve iPad’lerin yanı sıra, firmanın kulaklıklarının ses kalitesinde bu satın alma sonucu bir artış bekleniyor.
 
Apple’ın her sene gerçekleştirdiği WWDC isimli geliştirici konferansının 2 ile 6 Haziran arasında olacağını tekrar hatırlatmakta fayda var.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0