Apple CEO'su Tim Cook ile Öğle Yemeği Yemeniz Mümkün: Peki Bu Size Kaça Patlar?

0
0
0
0
0
Apple CEO'su Tim Cook'un 4. kez katıldığı Charitybuzz yardım organizasyonu sayesinde ünlü isimle öğle yemeği yiyebilirsiniz. Tabii buna ayıracak bir servetiniz varsa...
Apple CEO’su Tim Cook ile birlikte Apple merkezinde öğle yemeği yiyebilir ve sohbet edebilirsiniz. Ayrıca, bu yemekte büyük bir Apple etkinliğine VIP giriş bileti de size hediye edilecek. Hem Apple kampüsünü görecek, hem Tim Cook ile tanışacak hem de Apple etkinliğine VIP olarak  katılacaksınız. Üzerine bir de yemek… Hepsi güzel de bütün bunlar nasıl olacak?

 Herkes Katılabilir Mi?

Charitybuzz adlı bir kar amacı gütmeyen yardım kuruluşunun herkese açık organizasyonu sayesinde... Duyanlarınız mutlaka olmuştur; bu kuruluş tanınmış iş adamı, sporcu, sanatçı ve ünlüler ile birlikte olunacak bireysel organizasyonlar düzenliyor bunu açık artırmaya çıkartıyor. Buradan elde para da ihtiyaç sahiplerine yardım amaçlı olarak aktarılıyor.

 Tim Cook ile Yemek Ne Kadara Patlar?

Tim Cook ile öğle yemeği de bu açık artırmalardan birisi. Buradan ulaşılabilen ve 5 Mayıs tarihine kadar sürecek açık artırmada hedeflenen rakam 100 bin dolar olsa da şimdiden 110 bin dolar teklif edilmiş durumda. Ancak, bu rakamın oldukça üstüne çıkılabilir çünkü müzayedenin sona ermesine hala 9 gün var. Ayrıca, Apple CEO’sun katıldığı önceki organizasyonlardaki kapanış ücretleri bize bunu gösteriyor. Daha önce Tim Cook ile akşam yemeği, Apple merkezinde kahve ve sohbet organizasyonları için 200 bin dolar, 330 bin dolar ve 610 bin dolar gibi rakamlar ödenmişti. Bakalım bu yılki açık artırma ne kadar ücretten kapanacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0