• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple İçin 100 MP Fotoğraf Çekebilen Drone Konsepti

Apple İçin 100 MP Fotoğraf Çekebilen Drone Konsepti

1
0
0
0
0
​Apple, Eric Huisman isimli bir tasarımcının yapmış olduğu Apple’a özel drone’u görmüş olsaydı, muhtemelen hemen üretim aşamasına geçerdi.
Apple, Eric Huisman isimli bir tasarımcının yapmış olduğu Apple’a özel drone’u görmüş olsaydı, muhtemelen hemen üretim aşamasına geçerdi.

Artık drone’lar hayatımıza içten içe girmeye başladı. Hatta iş öyle bir boyuta geldi ki bazı tasarımcıların yaptığı konsept çalışmalar, büyük şirketlere ilham verir oldu. Eric Huisman da o kişilerden bir tanesi.

Quadrocopter sitesinde düşüncelerini Almanca olarak açıklayan Huisman, oluşturduğu konsept çalışmanın Apple’ın tarzını yansıttığını ve sadece siyah - beyaz renkler kullanarak oldukça asil göründüğünü söyledi.Apple bir drone üretecekse özelliklerinin de üst seviyede olması gerektiğini belirten Huisman, 60 FPS’te 4K video kaydı yapabilen 4 farklı kameranın 100 megapiksel çözünürlüğünde panoramik fotoğraf çekeceğini söyledi. Süper hızlı internet sayesinde elde edilen görüntüleri eş zamanlı olarak iOS ve OS X üzerinden izlenebildiğini söyledi. 


Kaynak: CultOfMac
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0