• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple’ın “Dünya Galerisi” Oturduğunuz Sokakta Karşınıza Çıkabilir

Apple’ın “Dünya Galerisi” Oturduğunuz Sokakta Karşınıza Çıkabilir

0
0
0
0
0
​Apple’ın hala resmi internet sitesinin ana sayfasını süsleyen, “iPhone 6 ile çekildi” sloganıyla başlatılan kampanya sayesinde birçok fotoğrafa ulaşıldı ve bu 77 farklı fotoğrafçının çektiği fotoğraflardan “Dünya Galerisi” adıyla bir galeri oluşturulmuştu. 
Apple’ın hala resmi internet sitesinin ana sayfasını süsleyen, “iPhone 6 ile çekildi” sloganıyla başlatılan kampanya sayesinde birçok fotoğrafa ulaşıldı ve bu 77 farklı fotoğrafçının çektiği fotoğraflardan “Dünya Galerisi” adıyla bir galeri oluşturulmuştu. Apple, bu galeriyi 24 ülkenin billboardlarında kullanacak ve bu ülkeler arasında Türkiye de olacak.

77 fotoğraftan oluşan Dünya Galerisi, ülkemizin de içerisinde bulunduğu 24 farklı ülkenin 70 şehrinde yayınlanacak. Bu galeri sadece fotoğraf çekilmiş olması için değil, ayrıca farklı kültürlerde yaşayan insanların duygularının açığa vurulması olarak da anlamlandırılabilir. Çekilen fotoğrafların tamamı iPhone 6 ile çekilmiş olmasına rağmen, üzerinde bazı fotoğraf uygulamaları yardımıyla oynanmış olduğunu anlamak zor değil. Apple’ın oluşturduğu galerinin tamamına şuradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0