Apple Etkinliğinde Bizleri Neler Bekliyor?

0
0
0
0
0
Bu yıl için en büyük etkinliğini yapacak olan Apple, bu etkinlikte bize sadece Apple Watch'ı tanıtmayacak. İşte bugün ( 9 Mart) yapılacak olan ve Webtekno olarak canlı blog ile sizlere aktaracağımız Apple etkinliğinde neler bekliyoruz sizler için derledik.
Apple yarın, bu senenin en büyük Apple organizasyonunu yapacak. Ana tema Apple'ın yeni akıllı saati ''Apple Watch'' olacak.

Ancak, Apple bu denli büyük bir organizasyonu sadece Apple Watch için yapmayacak. 

Peki bugün Kaliforya'da yapılacak olan organizasyonda Apple'dan neler bekliyoruz? Sizin için bu beklentileri yazdık.
Apple WatchÖnceden de duyurduğumuz gibi ilk beklenen şey şüphesiz Apple Watch. Daha önceden yaptığımız haberlerde size özellikleri ve fiyatı gibi şeylerden bahsetmiştik. Ancak fiyat olarak söylenen 349 dolar sadece başlangıç fiyatı. Farklı modellerde, farklı özelliklerde ve farklı boyutlarda olan Apple Watch'ın fiyatı da bu koşullara göre yukarıya doğru çıkacak.

İşte bugün yapılacak olan organizasyonda Apple Watch'ın hangi özelliklerde ve bu özellikler doğrultusunda fiyatlarda olduğunu detaylı bir şekilde öğreneceğiz.

Bir önemli konuda, Nisan ayında satışa sunulacağı duyurulan Apple Watch'ın hangi ülkelerde ve kesin olarak hangi tarihlerde satışa sunulacağı belli olacak.Saat İçin AksesuarlarKullanıcıları için kişisel dizayn olayına çok önem veren Apple, yeni saati için çeşitli aksesuarlar ve özellikle farklı renklerde ve farklı tasarımlarda kordonlar da sunacak. Deri, metal gibi seçenekleri bulunan bu kordonlar ayrı olarak da satılacak. Yani saatinizin görüntüsünü, tasarımını değiştirmek isterseniz rahatlıkla bu kordonlara sahip olabilirsiniz.Saat için UygulamalarÖnceden Apple Watch'ın hangi uygulamala sahip olacağı, ne gibi uygulamalar bulunduracağı hakkında Apple az da olsa bilgilendirme yapmıştı. Ancak bugünkü organizasyonda daha önemli ve Apple Watch için daha özel uygulamalar bizlere tanıtılacak. Özellikle Apple Pay ile ödeme, iTunes yada App Store kullanımı tüm detaylarıyla bizlere sunulacak.Yeni Bir MacbookApple daha önceden yeni model bir notebook tanıtacağını duyurmuştu. Bugünkü organizasyon da şüphesiz bunu yapmak için en iyi yer. Apple'ın en başarılı serisi olan Air serine yeni bir üye gelebilir. Hem de daha hafif, ince ve kaliteli bir ekran ile.

Söylenenlere göre yeni laptopda 12-inch ekran bulunacak. Diğer MacBook'lara göre çok daha ince olması beklenen yeni laptop, fansız olacak. 


MacBook Air'lar İçin Güncelleme

Sırf yeni bir model çıkaracak diye Apple'ın eski ürünlerini unutacağını düşünmeyin. Apple bu konuda zaten kullanıcıları çoğu zaman mağdur bırakmamıştır.

Son güncelleme geçen sene Nisan ayında olmuştu. Yeni güncelleme ile eski modeller silkelenip kendilerine gelecek ancak çok büyük değişiklikler de beklememek lazım.


iOS 8.2


Apple Watch iPhone ile iletişime geçmeden çalışamıyor. Ancak iPhone'un da Apple Watch ile iletişime geçmeyi öğrenmesi lazım. İşte bu sorunu tam olarak çözecek şey de, Apple Watch'ı tamamen destekleyecek  iOS 8.2 .

Apple Watch'ın uygulamalarını düzenleme, ayarlarını değiştirme, kısacası Apple Watch üzerinde tam hakimiyet kurmanızı sağlayacak iOS 8.2 önceki versiyonun hataları çözülmüş, birkaç da yeni özellik eklenmiş şekilde karşımıza çıkacak.

WEBTEKNO olarak bugün TSİ ile 19.00'da yapılacak Apple organizayonundan canlı blog ile en güncel haberleri, görüntüleri eş zamanlı olarak sizler ile paylaşacağız. Takipte olun :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0