Apple Etkinliğinden Neler Bekliyoruz?

0
0
0
0
0
Apple Etkinliğinden Neler Bekliyoruz?
Uzun zamandır Apple’cılar bugünü bekliyordu ve beklenen gün geldi çattı.  Apple Türkiye saati ile saat 20.00’de iPhone 6’yı tanıtacak. Fakat bu etkinliğin çok farklı bir önemi daha var; günlerdir haberini yaptığımız iWatch da tanıtılırsa Apple ilk defa yeni bir donanım kategorisine adım atmış olacak.
Uzun zamandır Apple’cılar bugünü bekliyordu ve beklenen gün geldi çattı.  Apple Türkiye saati ile saat 20.00’de iPhone 6’yı tanıtacak. Fakat bu etkinliğin çok farklı bir önemi daha var; günlerdir haberini yaptığımız iWatch da tanıtılırsa Apple ilk defa yeni bir donanım kategorisine adım atmış olacak.
 
Önce iPhone 6 ile ilgili konuşalım. Apple, geçtiğimiz yıl gibi bu yıl da karşımıza iki telefonla çıkacak. Fakat bu sefer birisi ucuz diğeri pahalı olacak şekilde değil, hemen hemen aynı fiyatlarda olup sadece farklı boyutlarda iki telefonla karşılaşacağız.
 
Size de bahsettiğimiz gibi cihazlardan bir tanesinin 4,7 inç, diğerinin de 5,5 inç olacak şekilde gelmesi bekleniyor. İşlemcilerinin ve kameralarının çok daha iyi olması beklenen cihazlardaki en büyük yeniliklerden bir tanesi de dayanıklı safir kaplama olması. Yalnız gelen son söylentilere göre Apple üretimi yetiştirememiş, o yüzden safir kaplı cama sahip olan iPhone’un çıkmasını biraz daha bekleyebiliriz.
 
128 GB hafızaya sahip olacağı düşünülen ve 5,5 inçlik boyutu olan iPhone 6L, fiyatı en fazla merak edilen cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Bu özelliklerde bir iPhone’un fiyatı sizce ne olur, ben bir tahminde bulunamıyorum. (heyecanlı ama korkutucu bir bekleyiş bizimkisi)
 

 iWatch gerçekten tanıtılacak mı?

iWatch dediğimiz zaman ortalık biraz karışıyor. iWatch ile ilgili yapmadığımız haber kalmadı ama varlığından bile hala haberdar değiliz. Hakkındaki konsept çizimleri dışında hiçbir şey görmediğimiz bu akıllı saatin bu kadar gizli tutuluyor olması da beklentileri giderek yükseltiyor. Acaba bir problem mi var da durumlar böyle bir hal aldı yoksa gerçekten de mükemmel bir cihaz için son dakikaya kadar çalışmalarına devam mı ediyorlar, orasını bilemiyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0