Apple, Eylül Ayında iPhone 6C'yi Tanıtabilir

0
0
0
0
0
​Apple’ın 2014 Aralık ayında 4 inçlik, daha çok kadın kullanıcılara yönelik bir iPhone tanıtacağı söyleniyordu. DigiTimes’ın haberine göre Foxconn, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’la birlikte iPhone 6C’yi de üretebilir. Fakat bu yılın başında Çinli site Feng, Apple’dan 4 inçlik bir iPhone üretimiyle ilgili bilgi verilmediğini iddia etti.

Apple’ın 2014 Aralık ayında 4 inçlik, daha çok kadın kullanıcılara yönelik bir iPhone tanıtacağı söyleniyordu. DigiTimes’ın haberine göre Foxconn, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’la birlikte iPhone 6C’yi de üretebilir. Fakat bu yılın başında Çinli site Feng, Apple’dan 4 inçlik bir iPhone üretimiyle ilgili bilgi verilmediğini iddia etti.

Apple’ın CEO’su Tim Cook, son üç yıl içerisinde iPhone modellerinin büyümesiyle birlikte yeni müşterilerin de kazanıldığını söyledi. (Apple’ın daha çok kemik bir kullanıcı kitlesinin olmasından dolayı eski iPhone modelini değiştirip yenisini alan müşterilere yenilerinin eklenmesini kast ediyor)

Apple’ın önümüzdeki Eylül ayında 13 inçlik yeni MacBook / MacBook Pros bilgisayarları ve iPhone 6S / iPhone 6S Plus modelleriyle birlikte iPhone 6C’yi tanıtması planlanıyor. Apple’ın iPhone 6S ve 6S Plusta A9 işlemci, 2 GB RAM ve basınç kuvvetini algılayabilen Force Touch özelliklerini getirmesi bekleniyor.Hatırlayacağınız üzere iPhone 6C ile ilgili çok iyi konsept çalışmalar bulunuyordu. O konsept çalışmalarına şuradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: MacRumors

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0