• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple, FaceTime Odaklı Bir Uygulamanın Patentini Aldı

Apple, FaceTime Odaklı Bir Uygulamanın Patentini Aldı

0
0
0
0
0
Güneşin doğmasıyla birlikte her an patent almaya hazır olan Apple, bizleri şaşırtmayarak Google Docs benzeri bir uygulama için patent aldı. Uzun süredir buna benzer bir uygulamayı iOS platformunda görmek isteyen kullanıcılar şimdiden uygulama için sıraya girmiş durumda.
Güneşin doğmasıyla birlikte her an patent almaya hazır olan Apple, bizleri şaşırtmayarak Google Docs benzeri bir uygulama için patent aldı. Uzun süredir buna benzer bir uygulamayı iOS platformunda görmek isteyen kullanıcılar şimdiden uygulama için sıraya girmiş durumda.

Hiçbir Office programı yüklü olmadan elinizdeki belgeleri istediğiniz yerden makinanıza ulaştırmaya olanak sağlayan Google Docs benzeri uygulamanın henüz bir adı yok. Apple’ın patentini aldığı yeni uyguluma diğerlerinden farklı olarak FaceTime üzerinden içerik alışverişi sağlayacak. Bu uygulama sayesinde FaceTime’a gönderilecek olan çalışmalar diğer kullanıcılar tarafından kitap sayfalarını çevirir gibi görüntülenebilecek. Apple’ın patentini aldığı yeni uygulamanın ne zaman aktif olacağı henüz bilinmiyor. Konu ile ilgili yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: 4pda.ru
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0