Apple'ı Yanlış mı Anladık?

0
0
0
0
0
Apple'ı Yanlış mı Anladık?
Ürün anlayışında bir değişiklik yaparak 2013 yılında aynı anda iki farklı telefon modeli piyasaya süren Apple'ın 5c için "hesaplı telefon" düşüncesi hiç olmamış. Sadece biraz daha renk katmak istemişler.
Uzun süre boyunca hesaplı bir iPhone olacak diye beklediğimiz iPhone 5C’nin aslında 5S’ten çok büyük bir fiyat farkıyla çıkmaması, hem beklentileri yalanlamış, hem de akıllarda başka soru işaretleri oluşturmuştu. Halbuki Apple’ın “c” için düşüncesi en başından beri belliydi: colorful (rengarenk)

Apple CEO’su Tim Cook’un yaptığı açıklamaya göre Apple’ın hiçbir zaman giriş seviyesinde bir model düşüncesi olmamış ve 5C’nin de öyle anlaşılmasının yanlış olduğu vurgulanmıştı. Mevzu aslında sadece Asya’nın renkli akımının Apple’ı da etkilemiş olmasıymış.

Apple’ın genellikle kurumsal çizgisini bozmadan kendi karakteri olan ve belli adımlarla ilerleyen bir üretim politikası olduğunu tüm kullanıcılar ve takipçiler biliyor; ancak sanki kullanıcılarının isteklerine ve önerilerine de kulak asma zamanı geliyor gibi rekabetin arttığı bu dönemde.

Bakalım önümüzdeki yılın lansmanlarında Apple’dan bir akıllı saat ve televizyon görebilecek miyiz?
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0