LG: Apple, iMac 8K'yı Satışa Çıkartacak

0
0
0
0
0
Apple, geçtiğimiz sonbahar Retina 5K çözünürlüklü iMac’i tanıtmıştı. Yeni iMac, zamana kadar bir şirketin üretip satışa sunduğu en kaliteli görüntü veren ekrana sahipti. iMac'in 5K çözünürlüklü versiyonu liderliğini çok fazla sürdüremeyecek gibi, en azından LG’nin yayınladığı son açıklama bunu gösteriyor.
Apple, geçtiğimiz sonbahar Retina 5K çözünürlüklü iMac’i tanıtmıştı. Yeni iMac, zamana kadar bir şirketin üretip satışa sunduğu en kaliteli görüntü veren ekrana sahipti. iMac'in 5K çözünürlüklü versiyonu liderliğini çok fazla sürdüremeyecek gibi, en azından LG’nin yayınladığı son açıklama bunu gösteriyor.

9to5Mac, geçen hafta LG’nin yayınladığı ifadedeki bazı noktalara dikkat çekerek Apple’ın 8K çözünürlüğe sahip iMac yayınlayacağından bahsetti. 

LG’nin dökümanında, “Apple ayrıca ‘iMac 8K’ i duyurdu ve bu süper-yüksek çözünürlüklü iMac’i bu yılın sonunda satışa çıkartacak” ibaresi yer alıyor. Apple resmi olarak duyurmasa da böyle bir ürünü satışa çıkartmaları artık beklenilen bir şey. Dünyada Japonya ve Kore’de 8K ultra yüksek çözünürlükte yayın yapılmakta.Bu ifadenin iki farklı açıklaması var: LG 8K teknolojisi üzerinde çalışma yapıyor ve yakın zamanda bu çalışmaları halka duyurmayı düşünüyor. Ayrıca bu dökümanı yayınlayan kişi yanlışlıkla iMac 8K ile ilgili bilgi sızdırdı. Diğer bir açıklama ise LG’nin yayınladığı bu dökümanı tamamen yalan.

Kaynak: TechBufallo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0