• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'ın Android Uygulamasıyla Dalga Geçen, Eğlenceli Rakip: Stick With Android

Apple'ın Android Uygulamasıyla Dalga Geçen, Eğlenceli Rakip: Stick With Android

0
0
0
0
0
İki Android geliştiricisinden hiçbir işe yaramayan ancak acaip eğlenceli bir uygulama geldi.
Yaklaşık bir hafta kadar önce Apple, Android cihazınızdaki verileri iPhone, iPad ya da iPod'a taşımanızı sağlayan Move to iOS özelliği, iOS 9'un sok kullanıcı sürümünün resmi olarak çıkması ile Google Play Store'a sunmuştu.

Apple'ın kendi geliştirdiği ilk Android uygulaması olarak sayabileceğimiz Move to iOS, Android kullanıcısı olan birinin iOS 9 işletim sistemine sahip bir iPhone, iPad ya da iPod Touch'a geçmesi durumunda bütün bilgilerin taşınmasını sağlıyor.
 

Genel olarak ele aldığımızda uygulama son derece işlevsel ve kullanışlı. Fakat uygulamanın Android kullanıcılarından çektiği bitmiyor. Resmen Google Play Store'da puan katliamına uğrayan Move to iOS'un şimdi de bir rakibi var; Stick with Android (Android'de kal).

Jonathan Schiffner ve Marrhias Miro adlı iki Android geliştiricisi, son derece gereksiz ancak bir o kadar da eğlenceli bir uygulamanın altına imza atmış. Dediğimiz gibi uygulama son derece gereksiz çünkü yaptığı hiçbir şey yok. Stick to Android uygulamasını açtığınızda karşınıza ''Android'de kalmak için buraya tıklayın'' butonu çıkıyor. Bastığınızda da ''Tebrikler, kaldınız!'' ibaresiyle karşılaşıyorsunuz.Yani uygulamanın amacı sadece Apple'ın uygulamasına gönderme yapmak. İşin bir diğer komik tarafı da, Move to iOS'un Google Play Store'daki puan 1.7, Stick with Android'in ise 4.9. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0