• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'ın iPhone 5SE'yi Tanıtacağı Etkinliğin Tarihi Belli Oldu!

Apple'ın iPhone 5SE'yi Tanıtacağı Etkinliğin Tarihi Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Apple'ın yeni iPhone'u ve iPad'i tanıtmasını beklediğimiz etkinlik tarihi kesinleşti.
Birkaç ay önce söylenti olarak başlamış ancak yapılan açıklamalarla kesinleşmiş olan yeni iPhone'un tanıtımını heyecanla bekliyoruz. Özelliklerini tam olarak bilmediğimiz bu akıllı telefonun, bazı kaynakların sızdırdığı bilgilere bakarak Mart ayında yapılacak olan lansmanda tanıtılacağı haberini almıştık. Apple'ın her sene Eylül ayında düzenlediği lansmandan tam 6 ay sonraya planlanmış olan bu etkinliğin hangi gün gerçekleştirileceği kesinleşti.

9to5Mac ve BuzzFeed News'a göre Apple'ın gelecek lansmanı 15 Mart tarihinde olacak. iPhone 5SE'nin ve yeni iPad Air 3'ün tanıtımının yapılacağı bu etkinliğin şimdilik nerede düzenleneceği açıklanmadı ancak Apple'ın ana merkezinin bulunduğu Cupertino, etkinliğe ev sahipliği yapabilir gibi görünüyor.iPhone 5SE'nin tüm özelliklerinin kesinleştiğini söyleyemeyiz ancak akıllı telefonun 16 GB'lık modelinin 450 dolardan satışa sunulacağını biliyoruz. 4 inch'lik oldukça küçük bir ekrana sahip olan akıllı telefonun 450 dolardan satılması, bana kalırsa klasik Apple satış stratejisiyle uyuşuyor: Az harca, çok kazan. Telefonun sadece 1 GB RAM'e, 8 arka, 1.2 ön kameraya sahip olacağını düşünürsek telefonun gerçekten pahalı olduğu sonucuna varıyoruz.

Etkinlikte Apple Watch'lar için yeni kayış tasarımlarının da paylaşılacağı belirtildi. Bakalım Apple'ın bu etkinliği nasıl geçecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0