• Anasayfa
  • Mobil
  • Kurabiye Canavarı'nın Oynadığı iPhone 6s Reklamı!

Apple'ın Son Reklamında, Siri'nin Yeni Özelliğini Kurabiye Canavarı Gösteriyor!

0
0
0
0
0
Apple'ın Son Reklamında, Siri'nin Yeni Özelliğini Kurabiye Canavarı Gösteriyor!
iPhone 6s için hazırlanan reklamda Susam Sokağı'nın unutulmaz karakteri Kurabiye Canavarı kullanılıyor. Reklam filminde, Siri'nin iPhone 6s ile gelen yeni özelliği gösteriliyor.
İlginç reklamlarıyla gündeme gelen Apple, iPhone 6s ve 6s Plus için yeni bir reklam filmi daha yayınladı. Susam sokağının unutulmaz karakteri Kurabiye Canavarı’nın yer aldığı reklam filminde, sesli kişisel asistan Siri’nin yeni özelliğini ön plana çıkarılıyor.

 Siri'nin Eller Serbest Özelliği

İlk kez iPhone 4s ile birlikte kullanıma sunulan Siri, zaman için oldukça gelişti ancak iPhone 6s serisine kadar “eller serbest” modunda kullanılamıyordu. Yani, Siri’yi kullanmak isteyen kullanıcılar “home” tuşuna basılı tutarak Siri’yi aktif etmek zorunda kalıyordu ve sonraki tüm diyaloglar için tekrar tekrar “siri” tuşuna basılması gerekiyordu. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile birlikte bu zorunluluk ortadan kalktı. Artık sesli kişisel asistana doğrudan seslenerek cevap alınabiliyor ve konuşma sürdürülebiliyor.

 Kurabiyeler Pişmedi mi!

Bu özelliğe odaklanan Apple, Kurabiye Canavarı karakteri üzerinden yeni özelliği gösteren bir reklam filmi ortaya çıkarmış.Mutfakta kurabiye yaparken görünen Kurabiye Canavarı, Siri’de pişirme için geri sayım sayacı kurmasını istiyor. Ardından bildiğimiz huysuzluğunu yaparak sabırsızlanıyor ve acıktığından şikayet ediyor. Siri’den şarkı çalmasını isteyen Kurabiye Canavarı, reklamın sonunda çok sevdiği kurabiyelerine kavuşuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0