• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'ın Yeni iPhone Lansmanında 3. iPhone da Gelebilir

Apple'ın Yeni iPhone Lansmanında 3. iPhone da Gelebilir

0
0
0
0
0
Mobil sektörün önemli kaynaklarından Evan Blass'a göre büyük ihtimalle 9 Eylül'de yapılacak olan yeni iPhone lansmanında iPhone 6C modeli de ortaya çıkabilir.
Twitter aleminde @Evleaks olarak tanınan ve asıl adı Evan Blass olan sağlam telefon bilgileri ve sızıntı kaynağından yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Söylediklerinde büyük ihtimalle haklı çıkan Blass'a göre sizlere daha önce buradan aktardığımız gibi 9 Eylül'de tanıtılması planlanan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinin yanına bir de iPhone 6C modeli eklenecek.

İlk olarak iPhone 5C modeli ile karşımıza çıkan ve C harfinin bir kesim tarafından ucuz anlamına gelen cheap, diğer bir kesim tarafından ise renk anlamına gelen Colour kelimesinden geldiği iddia edilen daha düşük özellikli ve renkli kasalı iPhone modelleri de bu sene karşımıza çıkabilir.Uzun süre önce de dillendirilen bu modelin geleceği ise iPhone 5C satışlarının pek tatmin edici olmaması sebebiyle düşük ihtimal veriliyordu fakat artık tanıtıma 1 aydan kısa bir süre kaldığı zamanda Evan Blass tarafından ortaya atılan bu iddia ile 6C modelinin geleceği neredeyse kesin diyebiliriz. Yani çok büyük ihtimalle 9 Eylül'de yapılacak olan yeni iPhone lansmanında iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone 6C olarak üç farklı model göreceğiz.

5C de gördüğümüz gibi 6C'de de plastik bir kasa kullanılması ve 6S ve 6S Plus'ta bulunması muhtemel olan Force Touch özelliğinin 6C modelinde bulunmama ihtimali olduğu söyleniyor. Tanıtıma da kısa bir süre kaldığı için önümüzdeki günlerde bol bol yeni iPhone'lara ait bilgileri duyabiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0