Apple iOS 8.1.2 Güncellemesini Yayınladı

0
0
0
0
0
Apple iOS 8.1.2 güncellemesini yayınladığını açıkladı.
Apple yaklaşık 3 hafta önce yayınladığı iOS 8.1.1’in ardından iOS 8.1.2’yi yayınladığını açıkladı. iOS 8’i yayınladığı günden beri yüzü gülmeyen Apple, bu güncellemeyle de eski versiyonun hatalarını düzeltmiş. Bugün (09.12.2014) tarihinde gelen iOS 8.1.2 güncellemesi yenilikler getirmenin dışında daha çok hata düzeltmeleri içeriyor.

Apple tarafından yayınlanan 28.3 MB dosya boyutuna sahip güncellemede kullanıcılara şöyle bir uyarı veriliyor: “ Bu sürüm hata düzeltmeleri içerir ve İTunes Store üzerinden satın alınan zil seslerinin aygıtınızdan silinmesine neden olan bir sorunu giderir. Bu zil seslerini geri yüklemek için, iOS aygıtınızda buradaki adresini ziyaret edin.”

Ayrıca yapılan uyarıda güvenlik içeriğini inceleyebileceğiniz bir de bağlantı linki bulunuyor.

 iOS 8.1.2 Nasıl Yüklenir?

iOS 8.1.2’i yüklemek için cihazınızın Ayarlar/Genel/Yazılım Güncelleme bölümüne giriş yapınız. Buradan yazılım güncellemesini kontrol ederek güncellemeyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Güncellemeyi yüklemek için ikinci bir yolu da tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızdan iTunes’i kullanarak iOS 8.1.2 güncellemesini kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0