Apple'dan iOS 9'la İlgili Sürpriz Karar!

0
0
0
0
0
Apple, devrim niteliğinde bir kararla teknoloji dünyasını şoka uğrattı. Gelen haberlere göre şirket, Mart ayında iOS 8.3 ve yaz aylarında da iOS 9’un beta sürümlerini test için herkese açık hale getirecek. 
Apple, devrim niteliğinde bir kararla teknoloji dünyasını şoka uğrattı. Gelen haberlere göre şirket, Mart ayında iOS 8.3 ve yaz aylarında da iOS 9’un beta sürümlerini test için herkese açık hale getirecek. 

Aldığı bu karara kendisi bile şaşıran Apple, geçtiğimiz hafta iOS 8.3’ün beta sürümünü yazılımcıların beğenisi sunmuştu. Söz konusu sürümün beta paketini de halka açarak iyice coşan şirketin yeni sürümleri bu sayede tam olarak 100 bin kişi tarafından test edilecek. iOS 8’in oldukça kararsız alt yapısından sonra 2 adet güncelleme yayımlamak zorunda kalan Apple, yeni gelecek olan iOS 8.3'ü beta test'e açarak 9’uncu sürüm içinde kullanıcılardan gelecek değerlendirmeleri kullanmayı hedefliyor.WWDC 2015 konfersansında iOS 9’un duyurusunu yapacak olan şirketin bu konudaki projelerinin bunlarla sınırlı kalmayacağı gelen haberler arasından yer alıyor.  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0