• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'dan Kampanya: 'iPhone 4'ü Getir, iPhone 5S'i Götür'

Apple'dan Kampanya: 'iPhone 4'ü Getir, iPhone 5S'i Götür'

5
1
1
0
0
iPhone Takas Programı, iPhone 5S'in satışıyla beraber ABD, Kanada ve Fransa gibi ülkelerde başlamıştı. Bu takas programının farklı bir versiyonu, önümüzdeki günlerde Türkiye'de de faaliyete geçmesi planlanıyor
iPhone Takas Programı, iPhone 5S'in satışıyla beraber ABD, Kanada ve Fransa gibi ülkelerde başlamıştı. Bu takas programının farklı bir versiyonunun, önümüzdeki günlerde Türkiye'de de faaliyete geçmesi planlanıyor. Türkiye'deki iPhone kullanıcılarına özel olan bu program kapsamında iPhone 4 sahipleri cihazlarını Apple Zorlu Center'a götürerek, belirlenecek olan değer karşılığında iPhone 5s ile avantajlı fiyatlarla takas edebilecekler. Kampanyadan faydalanma koşulu ise, kullanıcıların en az 3 yıldır iPhone 4 kullanıyor olması. Bu şart yeni iphone 4 kullanıcılarını biraz üzecek.
Bu kampanyanın hangi tarihte başlayacağı bilinmiyor. Aynı zamanda iPhone 4'e de ne kadar bedel biçileceği de bilinmiyor. Apple yetkilileri tarafından duyurulması beklenen bu açıklama yakın bir tarihte elimize ulaşacak ve sizlerle paylaşacağız. O güne kadar iPhone 4'ünüze iyi bakın.Uygun bir teklif olursa, Apple Zorlu Center'ın yine böyle bir kalabalığı ağırlaması muhtemel.
5
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
1
0
0