• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple, iWork Uygulamalarını Microsoft Dahil Her Platforma Açtı

Apple, iWork Uygulamalarını Microsoft Dahil Her Platforma Açtı

0
0
0
0
0
Apple'ın iWork uygulamaları Apple sahibi olmayan kullanıcılara da beta olarak açıldı. Tek yapmanız gerekenin Apple kinliği oluşturmak olduğu bu sistemde bilgisayarınız üzerinden iWork uygulamalarını kullanabilirsiniz.
Apple'ın kendi müşterilerine özel olan iWork sistemi artık yapılan yeni güncellemeyle Pages, Numbers ve Keynote uygulamaları olmak üzere beta olarak Apple cihazı olmayanlar tarafından da ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Web üzerinden iCloud hesabı olan herkesin kullanımına açılan iWork şu anda beta, yani test sürecinde. Herkesin kullanımına açılmış olan bu sistem Apple kimliği olmayanlar için de beta.icloud.com adresi üzerinden alacağınız bir Apple kimliği ile beraber 1GB ücretsiz depolama alanı eşliğinde kullanılabiliyor. (Apple kimliği bulunanlar iCloud.com adresini kullanabilir)Safari 6.0.3, Internet Explorer 9.0.8 ve Google Chrome 27.0.1 üzeri tarayıcı sürümlerini destekleyen bu platform, Şu anda Firefox tarayıcısına destek vermiyor. (Chrome dahilindeki Chromium tabanlı tarayıcılar da destek dahilinde)Ayrıca tamamen Türkçe desteği de sunan bu hizmetin Apple cihazı kullanmayan kişilere de açılmış olması güzel bir artı olmuş. WWDC 2013 etkinliğinde duyurulan iWork hizmeti de böylece tüm dünyaya açılmış oluyor.

iWork uygulamalarında teknik ve görsel düzenlemeler yaptığı görülen Apple’ın web platformuna da geçmesi önemli bir ayrıntı olarak da dikkat çekiyor.

Güncelleme: Apple'ın iWork hizmeti, haberimizi yayınladıktan sonra iki hafta içerisinde güncellenerek artık Firefox ve Microsoft'u da desteklemeye başladı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0