• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Music'in Android Uygulaması Artık Play Store'da!

Apple Music'in Android Uygulaması Artık Play Store'da!

0
0
0
0
0
Apple'ın Move to iOS'ten sonra ikinci Android uygulaması olan Apple Music sonunda Android Play Store'daki yerini aldı.
Apple tarafından iOS kullanıcılarına geçtiğimiz aylarda açılan ancak ülkemizde aktif olmayan Apple Music servisi Apple'ın ikinci Android uygulaması olarak Play Store'daki yerini aldı!

3 aylık ücretsiz üyelik ile başlayabileceğiniz Apple Music, Spotify'dan alışkın olduğumuz gibi aylık üyelik sistemiyle çalışmakta.  tıpkı iOS sürümündekiyle bire bir aynı şekilde çalışıyor. Kayıt olmanın Android sistemine uyarlandığı uygulamada aile paketi ve upgrade özellikleri sadece Mac ve iOS cihazlarını kapsıyor. Yani Android kullanıcıları sadece tekil üyelikler alabilecekler. Ayrıca tıpkı Apple Music'in ülkemizde açılmaması gibi şu anda Türkiye Play Store'dan erişilemiyor.



Arayüz ve kullanım açısından iPhone'dakinden hiçbir farkı olmayan Apple Music'in şu anda tek desteği olmayan servisi müzik videoları olarak görülüyor. Bu özellik de kısa süre içerisinde getirileceği belirtilmiş.

Ancak şunu da belirtmekte fayda var, bildiğiniz gibi şu anda Türkiye'de Apple Music kullanımda değil. Bu sebeple Apple bir delilik yapmadığı sürece Apple Music'i büyük ihtimalle TR Google Play Store'a da koymayacaktır. Ancak belli olmaz. Fakat böyle bir adım atılması ülkemizdeki iPhone kullanıcılarının ciddi tepkisine yol açabilir.



Dilerseniz VPN gibi hizmetler ile ya da Apple Music servisinin açık olduğu farklı ülkelerdeki takipçilerimiz aşağıdaki bağlantıdan Apple Music uygulamasını Android cihazlarına indirebilirler. Ayrıca aşağıda gideceğiniz Fobito'dan APK dosyasını da indirerek Apple Music'i cihazınıza indirebilirsiniz. Direkt olarak Play Store'a ulaşmak için ise buradaki adresi kullanabilirsiniz.

NOT: Şu anda APK olarak indirseniz bile uygulama ana ekrandan sonra kapanıyor. Bunun sebebi Apple Music'in ülkemiz için geçerli olmamasından kaynaklı. Yani Apple Music servisinin açık olduğu bölgelerdeki kullanıcılar Apple Music'e erişebilmekte. Yani şu anda indirseniz bile fayda etmeyebilir.
 
  Apple Music İndir [ÜCRETSİZ / Aylık Üyelik Sistemi]

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0