• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Online Store Erkenden Kapandı: iPhone 7 Bu Akşam Mı Geliyor?

Apple Online Store Erkenden Kapandı: iPhone 7 Bu Akşam Mı Geliyor?

0
0
0
0
0
Apple'ın özel etkinliği bu akşam Türkiye saati ile 19.00'da gerçekleşecek. Etkinliğe saatler kala, Apple Online Mağazası dünya çapında kapandı. Mağazanın beklenenden erken kapanması "sürpriz ürünler mi geliyor?" sorusunu gündeme getirdi.
Apple’ın bu akşam gerçekleşecek özel etkinliğine artık saatler kaldı. San Francisco’da gerçekleşecek etkinlik Türkiye saati ile bu akşam 19.00’da başlayacak. 4 inç ekranlı iPhone SE ve 9.7 inç ekranlı yeni iPad Pro’nun tanıtılması beklenen etkinlikten önce Apple Online Satış mağazaları dünya çapında kapanmaya başladı. Apple Türkiye Online Satış Mağazası’na da şu an erişilemiyor. 

 Apple Sürpize Mi Hazırlanıyor?

Apple online mağazalarının güncelleme için kapanması alışıldık bir durum. Buna rağmen, bu defa mağaza kapanışları saati etkinlik saatinden oldukça önce gerçekleşti. Açıkçası bu durum, “iPhone SE ve Yeni iPad Pro dışında bizi bekleyen başka ürünler de olacak mı?" sorusunu akıllara getirmiyor değil. Ürün güncelleme döngülerine bakılırsa, en son geçtiğimiz yıl güncellenen Macbook Air, Macbook Pro ve iMac serisi için de minör güncelleme gelmesi söz konusu olabilir. Buna rağmen, internet ortamında konuşulan iPhone 7 tanıtımının bu akşam gerçekleşeceği yönündeki iddiaların gerçekleşeceğini düşünmüyorum.

 Apple Etkinliğini Bizimle Takip Edin

Etkinlik saatine az bir süre kala heyecan artarken bizler de son gelişmeleri ve yeni tanıtılan ürünleri sizlere sıcağı sıcağına aktarmak için sabırsızlanıyoruz. Akşamki etkinlikte tanıtılan ürünler ile ilgili haberleri en hızlı şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0