• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Mac Bilgisayarlar İçin OS X 10.10.3 Yayınlandı!

Apple Mac Bilgisayarlar İçin OS X 10.10.3 Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Apple Mac kullanıcılarından geliştiriciler ve beta test kullanıcıları için OS X Yosemite 10.10.3 güncellemesini yayınladı. 14D105g kodlu güncelleme artık indirilmeye hazır.
Apple'ın her ürünü için sunacağı güncellemeler adına ilk olarak geliştiriciler ve beta test kullanıcılara göndererek hem yeni sürümü kendi test ederken hem de meraklı ve bilgili kullanıcılarına fırsat tanır.

Tam sürüm önceki hataları ve eksikleri kapatmak için en iyi yöntem olan beta sürümlerini açıkcası bana göre en iyi kullanan firma Apple'dır.

Şimdi ise Mac kullanıcıları için bugün yayınlanan yeni güncelleme ile OS X Yosemite işletim sistemi 10.10.3 versiyonuna güncellendi. 14D105g kod adlı güncellemeyi yazımızın girişinde belirttiğimiz gibi şu anda beta sürümü olması nedeniyle sadece geliştiriciler ve açık beta kullanıcıları erişebiliyor.Yenilik olarak ilk göze çarpan şeyin iCloud tabanlı Fotoğraflar uygulaması olduğu anlaşılıyor. Ayrıca Force Touch trackpad için de yayınlanan geliştirici API'lerinin de eklendiği güncellemeye son zamanlarda Apple cihazlarına eklenen yeni emojiler de bu güncelleme ile Mac kullanıcılarına sunulmuş.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0