Apple, Oscar'a Özel Reklam Filmi Çekti

0
0
0
0
0
Apple, Oscar'a Özel Reklam Filmi Çekti
Her alanda kendini göstermeye niyetli olan Apple, Oscar ödüllerine özel reklam filmi çekti. iPad’in film endüstrisindeki yeri temalı reklamı Martin Scorsese seslendirdi. 
Her alanda kendini göstermeye niyetli olan Apple, Oscar ödüllerine özel reklam filmi çekti. iPad’in film endüstrisindeki yeri temalı reklamı Martin Scorsese seslendirdi. 

Son zamanlarda birçok tematik reklam projesine imza atan şirket, geniş kitlelere yayılması oldukça kolay olan yaratıcı reklamlar sayesinde ürünlerinin farklı alanlarda nasıl kullanılabileceğini anlatıyor. iPad ile film yap adını taşıyan reklamda Final Draft Writer, FiLMiC Pro, GarageBand ve VideoGrade gibi uygulamalar ön plana çıkarılmış. 
 

Oscar ödüllerine özel olarak hazırlanan reklam filmi ABD kanallarında uzun süredir yayımlanıyor. Ancak bu Apple için bir ilk sayılmaz. Daha önce de şirket Grammy ödül töreni için böyle bir projeye imza atmış ve oldukça ses getirmişti. 87. kez düzenlenen Oscar Ödülleri'nin sahiplerini şuradaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0