• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Pencil 15 Saniyelik Şarj ile 30 Dakika Kullanım Sunuyor!

Apple Pencil 15 Saniyelik Şarj ile 30 Dakika Kullanım Sunuyor!

0
0
0
0
0
Apple’ın 9 Eylül tarihinde ki etkinkinliğinde tanıttığı kalemi Apple Pencil 15 saniyelik şarj ile 30 dakika boyunca kullanım süresi sunuyor.
Apple 9 Eylül günü San Francisco’daki etkinliğinde Apple’ın bugüne kadarki en büyük iPad’i olan iPad Pro’yu tanıttı. 12.9 inç büyüklüğündeki ekranı ile kullanıcıların merakla beklediği iPad Pro’ya çok özel bir aksesuar eşlik ediyor. Apple 9 Eylül’deki etkinliğinde tanıttığı kullanıcılarının en az iPad Pro kadar merakla beklediği diğer ürün ise Apple Pencil (Steve Jobs’ın kemikleri sızlıyor.)

Apple’ın tanıttığı üzere gayet başarılı olan stylus kalemi Apple Pencil basınç hassasiyetine ve parmakla eş zamanlı çalışması gibi birçok yeteneğe sahip.Kullanıcıların ilgisini çeken Apple Pencil 99$ fiyat etiketine sahip.Apple Pencil’ın bir diğer dikkat çeken özelliği ise bataryaya sahip olması. Ligthtning konektörü bulunan Apple Pencil’ı iPad Pro’ya takarak şarj etmek mümküm. Bataryayı fullediğimizde 12 saat kullanım süresi sunan Apple Pencil, 15 saniyelik şarj ile 10 değil 20 değil tamı tamına 30 dakikalık şarj kullanım süresi sunuyor. Türkiye’ye çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmamış olan Apple Pencil’ı merakla beklediğimizi söyleyebilirim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0