• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple, Daha Büyük Bir iPad Modeli Üzerinde Çalışacak

Apple, Daha Büyük Bir iPad Modeli Üzerinde Çalışacak

0
0
0
0
0
Güneşin doğmasıyla birlikte Apple tarafından haberler gelmeye devam ediyor. Amerika merkezli finans ve haber gazetesi Wall Street Journal’ın haberine göre şirket, iPad modeline oranla daha büyük bir iPad modelini piyasaya çıkaracak. 
Güneşin doğmasıyla birlikte Apple tarafından haberler gelmeye devam ediyor. Amerika merkezli finans ve haber gazetesi Wall Street Journal’ın haberine göre şirket, iPad modeline oranla daha büyük bir iPad modelini piyasaya çıkaracak. 

Dünyaca ünlü gazeteden gelen bu haber tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Söylenene göre Apple, 12,9 inçlik iPad Pro’yu USB 3.0 bağlantısıyla piyasaya çıkaracak. Ultra yüksek çözünürlüklü ekran ve stereo hoparlörlerle geleceği ise cihaz hakkındaki sınırlı bilgilerin arasında yer alıyor. Şuanda internet ortamında söz konusu cihaza ait konsept çalışamalar bulunuyor ancak yine de bu fotoğraflara bakarak cihazın nasıl bir görünüme sahip olacağını tahmin etmek mümkün olabilir.Apple, Bloomberg’in haberine göre ise Eylül ayında cihazın temellerini atacak ve her şey yolunda giderse Aralık ayında cihazı teknoloji dünyasına tanıtacak. Şimdi konuyu yakından takip edenler şirketin resmi bir açıklama yapmasını bekliyor. Aşağıda iPad Pro'ya ait konsept çalışmayı görebilirsiniz. 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0