• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple, Samsung ve LG ile Anlaştı: OLED Ekranlı iPhone Erken Geliyor!

Apple, Samsung ve LG ile Anlaştı: OLED Ekranlı iPhone Erken Geliyor!

0
0
0
0
0
Apple'ın iPhone'da OLED ekranlara geçeceği uzun bir süredir konuşuluyor. Son gelen bilgiler, Samsung ve LG ile anlaşmaya varıldığı ve bu geçişin beklenenden daha erken gerçekleşeceği yönünde.
Gün geçmiyor ki iPhone hakkında yeni bir iddia ortaya atılmasın. Aslında haberimize konu olan iddiaya çok yeni diyemeyiz. Çünkü, Apple’ın iPhone’da OLED ekran teknolojisine geçmeyi planladığı bir süredir bilinen bir iddia. Son gelen haberler ise bu geçişin beklenenden daha kısa sürebileceği yönünde.

 Apple, Samsung ve LG ile Anlaştı Mı?

Çin merkezli haberlerde, Cupertinolu şirketin bu konuda LG ve Samsung ile anlaşmaya çoktan anlaşmaya vardığı belirtiliyor. Hatta, Çinli Nikkei sitesi bu iddasına anlaşma rakamı da eklemiş durumda. Verilen bilgilere göre, firmalar arasındaki anlaşmanın 12.8 milyar dolara gerçekleştirildiği belirtiliyor. Bu rakamın, Apple’ın LG ve Samsung’a yapacağı toplam ödeme tutarı olduğunu da ekleyelim.

 OLED Ekranlı iPhone Ne Zaman Geliyor?

Konu hakkındaki önceki iddialar, iPhone’da OLED ekrana geçişin 2018 yılında gerçekleşeceği ve OLED ekranlı iPhone’ları 2019’da görebileceğimiz yönündeydi. Gelen yeni haberler ile birlikte bu bilgi de güncellenmiş oldu. LG ve Samsung’ın Aralık ayında üretime başlayıp 2017 yılı içerisinde Apple’a ilk teslimatı gerçekleştirileceği belirtiliyor.  Apple’ın OLED ekran teknolojisini iPhone 7s ya da en geç iPhone 8’de kullanabileceğini düşünüyorum. Bakalım Çin merkezli iddialar doğru çıkacak mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0