• Anasayfa
  • Mobil
  • Akasya AVM'de Açılacak Olan Apple Store'dan Yeni Görüntüler

Akasya AVM'de Açılacak Olan Apple Store'dan Yeni Görüntüler

0
0
0
0
0
Akasya AVM'de Açılacak Olan Apple Store'dan Yeni Görüntüler
​Apple’ın ikinci mağazası, yarın (25 Ekim) açılıyor. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi’nde açılacak olan mağaza, Apple’ın dünya genelinde açtığı 444. mağaza  olacak.
Apple’ın ikinci mağazası, yarın (25 Ekim) açılıyor. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi’nde açılacak olan mağaza, Apple’ın dünya genelinde açtığı 444. mağaza  olacak.
 
Yarın sabah saat 10:00’da açılacak olan mağaza için basına özel olarak bir etkinlik düzenlendi. Açıklamalara göre Akasya AVM’de açılacak olan Apple Store’da 80 kişilik bir çalışma ekibi olacak. Farklı ülkelerden gelebilecek müşterileriyle olan iletişimin üst seviyede olması amacıyla, mağaza genelinde toplam 10 dil konuşulabiliyor.
 
Apple’ın bu mağazası tek katlı. Ayrıca Zorlu Center’daki mağazaya göre biraz daha küçük. Ücretsiz Wi-Fi bulunan mağazada, müşterilerin denemesi için internete bağlı olacak şekilde 125 çeşit Apple cihazı da sergilenmiş durumda.
 
Apple’ın müşteri temsilcileri, mağazanın arka bölümünde bulunan Apple Genius Bar’da, Apple cihaz ve servisleriyle ilgili her konuda size destek olmak amacıyla bekliyor olacak. (Zorlu Center’da yaşanan bu olayların tekrar yaşanmamasını temenni ediyoruz)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0